Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Skromny ogród Felka

Pokaż wątki Pokaż posty

Skromny ogród Felka

felek 18:07, 10 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2014
Posty: 11
Danusiu, Przemku dziękuję Wam za miłe komentarze i zapraszam ponownie.

A co u mnie, lwia paszcza zaczyna kwitnąć.





Pelargonia





Tulipanek



Petunie




Ale się dzisiaj narobiłem w ogrodzie. Uff, teraz lecę na grilla pozdrawiam i miłego weekendu.
____________________
Skromny ogród Felka
asiach 22:07, 10 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Cześć Kamil!
Wpadłam z rewizytą. Widzę dużo wiosennych kwiatów. A duży masz ten ogród? Czy uprawiasz go sam czy możesz jeszcze liczyć na czyjąś pomoc. Czy Ty zaczynasz, czy masz już jakiś kawałekzagospodarowany, a może masz zrobiony cały ogród i powolutku zaczniesz odsłaniać kawałek po kawałku?
Dużo pytań na początek. Liczymy na zdjęcia
Pozdrawiam
P.s. Jesteś młodszy i to dużo od mojego syna
Jag_58 22:00, 11 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Witaj Kamil na ogrodowisku jesteś bardzo młody i juz pełen pasji a to dobry znak że to rzemiosło nie zginie i że ciągle są nowi pasjonaci co kochają to co ich otacza i lubia sie pochylić nad ziemią i popatrzeć co z niej wyrasta ,bardzo mnie to cieszy ,gdyż ja kocham ogrody od dziecka .
Lwia paszcza to kwiat mojego dzieciństwa ,mój dziadek był ogrodnikiem i zawsze miał w swoim ogrodzie właśnie lwie paszcze pozdrawiam
W Twoim ogrodzie już widać Twoje zaangażowanie w pracę ,trzymam kciuki i życze wytrwałości
____________________
Jagoda
MamaMagda 09:35, 13 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Witaj Kamilu, piękne kwiaty - tulipan Parrot King zachwyca!
Ja też zaczynałam w Twoim wieku od własnej grządki w ogrodzie babci - teraz mam własny ogród
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
felek 15:29, 23 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2014
Posty: 11
Hej Asiu! Sam ogród duży nie jest. Mam dużą działkę, której nie mogę zagospodarować, ponieważ psy niszczą wszystko. :c Ogród kwiatowy uprawiam sam, warzywny uprawia mama. Mam również sad, ale jest on dziki. Był już jak się tu wprowadziliśmy. Nie chcę mieć uporządkowanego ogrodu, ważne by coś kwitło. Większość roślin ma już swoje lata, ale co roku kupuję jakieś nowe. Ma też balkon.

Witaj Jagodo! Bardzo dziękuję za miłe słowa. Zapraszam ponownie.

Magdo dziękuję i zapraszam ponownie.

Werbenka





A to mój nowy nabytek na balkon, może ktoś wie co to? hihi





____________________
Skromny ogród Felka
Jag_58 17:00, 23 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
felek napisał(a)
Hej Asiu! Sam ogród duży nie jest. Mam dużą działkę, której nie mogę zagospodarować, ponieważ psy niszczą wszystko. :c Ogród kwiatowy uprawiam sam, warzywny uprawia mama. Mam również sad, ale jest on dziki. Był już jak się tu wprowadziliśmy. Nie chcę mieć uporządkowanego ogrodu, ważne by coś kwitło. Większość roślin ma już swoje lata, ale co roku kupuję jakieś nowe. Ma też balkon.

Witaj Jagodo! Bardzo dziękuję za miłe słowa. Zapraszam ponownie.

Magdo dziękuję i zapraszam ponownie.

Werbenka





A to mój nowy nabytek na balkon, może ktoś wie co to? hihi








Kamil Twój nowy nabytek to według mnie celozja pierzasta ,pozdrawiam serdecznie
____________________
Jagoda
felek 17:48, 12 cze 2014


Dołączył: 05 maj 2014
Posty: 11
Jagoda dziękuję za nazwanie.

Kilka kwitnień







Postanowiłem powiększyć ogród, a co tam raz się żyje. Hihi
Macie może sugestie czy da się coś z tym zrobić?

____________________
Skromny ogród Felka
Gardenarium 18:19, 12 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pewnie, że się da, najpierw wytycz linie rabat, potem przekop trawnik, a resztę trawnika koniecznie reanimuj, od razu będzie ładniej

Ogród przedzielony zywopłotem np. grabowym, na łuku róże pnące z powojnikami. Na ścianie też mogą być róże. Na brzegu lawenda, jeżówki, żurawki, trawy i hortensje bukietowe Vanille Fraise.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Marysia 18:24, 12 cze 2014


Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 152
Piękna werbena moja jeszcze w głębokich pękach
____________________
Mój skromny ogródek
Katkak 20:37, 12 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Cześć Kamil . Kwiaty masz śliczne i zauważyłam też nasturcję, którą uwielbiam . Działaj, zmieniaj, sadź, przesadzaj i przede wszystkim pokazuj . Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies