Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Funkcjonalność forum

Pokaż wątki Pokaż posty

Funkcjonalność forum

Gardenarium 12:11, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja to dopiero mam burzę mózgów. Na FB teraz bardzo dużo się dzieje, ilość Fanów zrobiła swoje. Z tej liczby, już większy procent udziela się, wiadomo nigdzie nie jest, że wszyscy piszą, co są Fanami.
Codziennie piszę artykuł, albo dwa, galerie zdjęciowe dodaję (dłuuugo się dodają) uważam, żę są wielkie i o to chodzi, bo nigdzie nie ma tylu zdjęć. Ronin pracuje nad Twoimi i swoimi pomysłami. I tak wydaje mi się, dobrze, że od razu podzieliłam forum i nie wrzuca się wszystkiego na jedną grządkę. To już jest czytelniej. Najgorzej, że praca informatyka jest taka mozolna, ale efekty mam nadzieję będzie widać. Czy Emilu jesteś informatykiem?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 12:18, 23 lis 2010


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
nie nie jestem informatykiem , nie znam się na kodowaniu ale z graficznymi tematami sobie radzę (plastyk z wykształcenia). Wiem i rozumiem ogram pracy wkładany w redagowanie profilu i mam świadomość że wszelkie "małe dla oka" zmiany są wynikiem wielu godzin ciężkiej pracy przed komputerem. Ronin odwalił kawał dobrej roboty i zapewne za jakiś czas znowu będziemy chwalić jego pracę Wszystko co piszę to tylko sugestie nie mające w żadnym wypadku charakteru ponaglającego cierpliwie poczekamy....
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 12:38, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wiem, dobrze że to rozumiesz, cisnę Michała, ale on cały czas pracuje.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tyna 15:09, 23 lis 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Ja bywam w tej na forum tylko na chwilkę, już mi wiele uciekło....ale jestem cierpliwa i jeszcze ogarniam...
____________________
pozdrawiam :)
Matka 21:10, 25 lis 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
a mnie sie tam podoba!
____________________
U Matki
goniak 10:53, 27 lis 2010


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Bogda napisał(a)
a mnie sie tam podoba!

Chyba wszyscy liczymy na dynamiczny rozwój forum a wtedy usprawnienia techniczne będą niezbędne
____________________
Małgosia mój zielony świat
Gardenarium 22:34, 27 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pierwsze już jest, plusiki jako informacja, do szybkiego przeglądu.

Musicie tylko "wyzerować" forum, wejść na wątki, aby skasować "plusy". Potem będą się pojawiały, jeśli przybędzie wpis na danym wątku.
Ja już wyzerowałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 00:28, 28 lis 2010


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
ja wyzerowałem w pierwszej godzinie funkcjonowania nowej funkcjonalności, która bardzo przypadła mi do gustu
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 11:28, 28 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mnie też, pozwala szybciutko przejrzeć na bieżąco, bo maile przychodzą nieco z opóźnieniem. Pozdrawiam zimowo Emilu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 11:31, 28 lis 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ja juz właśnie też wyzerowałam, ale mam pytanie poza tematem:jak mam zmienic nazwę wątku?z tego brzydkiego na piękny ogród?i jak zrobić żeby w stopce zamaist linku była nazwa linku na który trzeba "kliknąć"i przechodzi sie automatycznie do linku?już pytałam admina, ale powiedział że teraz nie można tego zrobić(?)
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies