Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Anety

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Anety

Borbetka 17:06, 19 lut 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Piękny, zadbany ogród. Już nie nadążam ich wynajdywać na forum. Strasznie dużo do przeglądania, ale przez przypadek weszłam tu i jest ślicznie. Bardzo widać, że kochasz ogród. Kusi mnie rozchodnik, choć nie lubię różowego. Wczoraj widziałam go w wersji zimowej w takiej dużej plamie przy płocie na działkach i nie mogłam się napatrzeć. Jego forma i kolor urzekają nawet o tej porze roku. Chyba też posadzę, tylko u mnie już słońca nie starcza. Dużo cienia mam.
____________________
borówcowy wizytowka
anetta 17:46, 19 lut 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Borbetka napisał(a)
Piękny, zadbany ogród. Już nie nadążam ich wynajdywać na forum. Strasznie dużo do przeglądania, ale przez przypadek weszłam tu i jest ślicznie. Bardzo widać, że kochasz ogród. Kusi mnie rozchodnik, choć nie lubię różowego. Wczoraj widziałam go w wersji zimowej w takiej dużej plamie przy płocie na działkach i nie mogłam się napatrzeć. Jego forma i kolor urzekają nawet o tej porze roku. Chyba też posadzę, tylko u mnie już słońca nie starcza. Dużo cienia mam.


Witaj, jak nie lubisz różowego to jest jeszcze biały Rozchodnik okazały 'Stardust' albo o bordowo-czerwonych liściach Rozchodnik 'Purple Emperor' .
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
leon60 18:03, 19 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Anetko pamiętasz nazwy swoich kwitnących miskantów ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lojalna_ 21:16, 19 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pieknie u Ciebie takie cudne trawy , kamole masz fajne , u Ciebie to dopiero bedzie wiosna pozdrawiam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anetta 22:29, 19 lut 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
leon60 napisał(a)
Anetko pamiętasz nazwy swoich kwitnących miskantów ?


Napewno to będzie Miskant chiński ale jaka odmiana to nie mam pojęcia może Rotsilber albo Flamingo.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Ewik 21:39, 20 lut 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Również trafiłam do ciebie poprzez zdjęcie traw, są cudne , czekam na wiecej fotek a rozchodniki uwielbiam.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
grembosia 15:46, 23 lut 2015


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Trafiłam do Ciebie z wątku rozplenicowego, zaniemówiłam, jak zobaczyłam zdjęcie z Twojego ogrodu. Pospacerowałam więc sobie i znalazłam te piękne zdjęcia w większej ilości, więc jeszcze raz cytuję...
aneta_swieca napisał(a)
Po długiej przerwie powracam ze zdj. traw z mojego ogrodu, wiosenne prace przyniosły taki efekt...





Młody ogród, ale jakże już urokliwy. Te trawy rzeczywiście szybko robią wrażenie dojrzałości (też je uwielbiam), a u Ciebie tak pięknie skomponowane.
Zachwyciły mnie również te ogromne kule wiklinowe. Możesz zdradzić ich pochodzenie?

____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
anetta 19:18, 23 lut 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Plan na wiosnę gotowy (bardzo ambitny) teraz tylko czekać na wiosnę
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
anetta 19:19, 23 lut 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
grembosia napisał(a)
Trafiłam do Ciebie z wątku rozplenicowego, zaniemówiłam, jak zobaczyłam zdjęcie z Twojego ogrodu. Pospacerowałam więc sobie i znalazłam te piękne zdjęcia w większej ilości, więc jeszcze raz cytuję...


Młody ogród, ale jakże już urokliwy. Te trawy rzeczywiście szybko robią wrażenie dojrzałości (też je uwielbiam), a u Ciebie tak pięknie skomponowane.
Zachwyciły mnie również te ogromne kule wiklinowe. Możesz zdradzić ich pochodzenie?



Kule zamówione na allegro To nie są wiklinowe tylko z brzozowych gałązek
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
atena13 22:45, 24 lut 2015


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witaj,przecudowny ogród,miło go oglądać
____________________
atena - Mój ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies