Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rabata bez pomysłu i jakiejkolwiek koncepcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Rabata bez pomysłu i jakiejkolwiek koncepcji

anita_kazmie... 20:12, 14 cze 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Witam serdecznie,

możecie mi pomóc? nie mam pomysłu na to co jest pod tym drzewkiem którym nazwę poprostu w tej chwili mi wcięło choć mam ją na końcu jęzora ...oh!czarna dziura
Pomóżcie dobrzy ludzie...to jest strona południowa czyli pełne słońce.
Na bukszpany nie patrzcie bo one mają już swoje miejsce tylko były/są/świeżo przywiezione i czekają na poniedziałkowe wsadzanie.
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
polinka 20:25, 14 cze 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
O witam Ostrów
Linia tej rabaty ma być taka jak jest czy będzie zmieniana? Pokaż może troszkę więcej ogrodu, jakie linie, styl, napisz co lubisz, będziemy myśleć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
anita_kazmie... 20:35, 14 cze 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Ogród jest w trakcie przemieszczania..wymyśliłam sobie przeniesienie i zrobienie rabaty wzdłuż thuji pod płotem więc to co mam teraz to jest takie ble. Ciąglę coś dziubię a mój ogród jest tu:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3503-wizytowka-mojego-ogrodu

a jeżeli chodzi o linie to bez różnicy jestem otwarta na propozycje
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
Gardenarium 12:58, 15 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ponieważ drzewo jest żółte, proponuję purpurowe odmiany berberysów oczywiście karłowych Albo purpurowe odmiany żurawek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies