Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu

Iwk4 23:54, 25 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Hej, a dziś co zrobiliście? Fotorelacji brak
____________________
Ogródek Iwony II
anita_kazmie... 09:21, 26 cze 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Iwk4 napisał(a)
Hej, a dziś co zrobiliście? Fotorelacji brak


Spokojnie,wczoraj nie było pogody lało cały czas poza tym prace będą szły powoli bo nie za bardzo w tym czasie mam z kim zostawiać moje maleństwo.Następne prace zaplanowane na sobotę
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
anita_kazmie... 21:10, 26 cze 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Dzisiejsze prace.Za dużo nie udało się zrobić bo i brakuje mi jeszcze roślinek ale póki co jest tyle:
Żurawki te co miałam przesadziłam,nieopodal migdałowca wsadzona jest krzewuszka na pniu,a propos migdałowca coś opadły mu liście po przesadzeniu-może się nie przyjmnie..(zobaczymy)

kamienie układał tato pod moją nieobecność-uważam że sa za wysoko ale to tatko będzie kosił trawe i się będzie męczył
na języku planuję jeszzce jedną krzewuszkę na pniu będzie też bez szczepiony
no i moje kochane hortensje za którymi planuję małą pergolkę z powojnikiem którego już zamówiłam Clematis Vino.
aha nie daleko tych hortensji i lawendy są dwie róże na pniu.
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
Alisonek 21:39, 26 cze 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Witaj Anitko, szybko działasz, ale to akurat dobrze
50 cm pergola to trochę mało dla powojników bo one rosną nawet 3 m jeśli mają dobrą podporę i miejsce
Będę zaglądać i kibicować dalszym pracom
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
anita_kazmie... 21:40, 26 cze 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
50cm myslałam o szerokości a będzie wysoka.
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
ryska 21:48, 26 cze 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Uwijasz się jak mróweczka. Będę zaglądać
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Iwk4 23:08, 26 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Robi się kolorowo.
____________________
Ogródek Iwony II
bartek_luberda 22:36, 28 cze 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
W Kobylej Górze jest szkółka tam gdzie jest ten zalew Bo raz w tygodniu tam jestem i nic nie wiem Proszę odpisać u mnie A ogród widzę że będzie piękny Już znalazłam tą szkółkę nawet dziś tam byłam i nic nie wiedziałam o tej szkółce Dziękuję za informacje
____________________
Ogródeczek
Hortensja 14:05, 29 cze 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Twój ogród zaczyna nabierać ładnych kształtów i barw,
będę zaglądać i podglądac
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
anita_kazmie... 21:04, 30 cze 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Dziś troszkę inna rabata,musiałam porozsadzać rośliny i zrobić miejsce na skalniak. Powiedzcie mi proszę co posadzić w tym wolnym miejscu? Myślałam o hortensji mam w donicy różowe dwie i będą za chwilę do wsadzenia w ziemie więc może one?a może bukietowe vanilla fraise?a może coś innego?
już mówię co tu jest bo jest zielono a więc 6 kul bukszpanu(tzn mają się zrobić kulki)berberysy karłowe czerwone i żółte które były w cieniu więc straciły kolor a teraz będą w słońcu bo to południe jest aha no i "s" z żółtego bukszpanu.
Chcę to wyłożyć białym kamieniem bo mi zostanie z poprzedniej rabaty którą widać w tle-jej wkrótce nie będzie.


a tak to wyglądało :

____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies