Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z miłości do bukszpanów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z miłości do bukszpanów...

kamasja 21:01, 16 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720

Moje dzisiejsze zakupy 5 × więcej cebulek niż w tamtym roku. Mąż mnie zamorduje bo on sądził 50 w zeszłym roku i miał pryszcze.
____________________
Z miłości do bukszpanów
kamasja 21:02, 16 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
____________________
Z miłości do bukszpanów
AgaeM 21:43, 16 wrz 2014


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
kamasja napisał(a)


Faaaaaajne.... ja kupiłam czosnki różne i Queen... kilkadziesiąt. Już wsadziłam, bo niecierliwa jestem.
____________________
szałwie czy lawendy
jazzy 22:58, 16 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Haj
Naprawdę ładny ogród stworzyłas Będę zagladac Ja mam taras od północy i po tegorocznych upalach uznaje to za błogosławieństwo
Będę sadzić umbry u siebie wiosną a na rabacie będą u mnie rządziły Queen od night'y No i też mi się marzył biały żwirek
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
ewakatowice 08:51, 17 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
kamasja napisał(a)

Moje dzisiejsze zakupy 5 × więcej cebulek niż w tamtym roku. Mąż mnie zamorduje bo on sądził 50 w zeszłym roku i miał pryszcze.


Ależ poszalałaś
Kolory przepiękne, jak nie będziesz robić wiosną zdjęć to Ciebie zamorduje łopatą ogrodową
eMuś sadził cebule?

Ja chciałam synusia zwerbować a odpowiedział:

Jak nakupowałaś z pasją to teraz z taką samą je posadź

Mam takie figlarne i asertywne dziecko
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
kamasja 08:59, 17 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Tak Emuś- ja kupuję i wymyślam rośliny a on sadzi, ma dobrą rękę i bardzo to lubi jak ma czas -oczywiście. Jak kupowaliśmy w tamtym roku to moje dwie panny też z ochotą stwierdziły, że będą sadzić, po trzech cebulach znudziło im się. Poszalałam i będę pomagała sadzić w sobotę, w sumie chyba 170 czy 190 cebul(pogubiłam się w liczeniu). Dorwałam wreszcie czosnki, które uwielbiam od dawna a wreszcie mam gdzie je posadzić ( w bloku się nie dało).
____________________
Z miłości do bukszpanów
kamasja 09:01, 17 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Ze zdjęciami się poprawię Prze Pani jak naprawię wreszcie aparat, bo te z tablata i telefonu są słabej jakości i wstyd pokazywać, niemniej jednak coś wklejam.
____________________
Z miłości do bukszpanów
ewakatowice 09:02, 17 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
cebule też lubi sadzić?
swoje jak sadziłam to niezbyt szo ... sczególnie z kamolach
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
kamasja 09:15, 17 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
jazzy napisał(a)
Haj
Naprawdę ładny ogród stworzyłas Będę zagladac Ja mam taras od północy i po tegorocznych upalach uznaje to za błogosławieństwo
Będę sadzić umbry u siebie wiosną a na rabacie będą u mnie rządziły Queen od night'y No i też mi się marzył biały żwirek

Dzięki za uznanie. Ja w ubiegłym roku miałam czarne, białe i blado-różowe tulipki, wyglądały ładnie bo to był debiut, ale troszkę smutno. W tym roku dodam intensywniejszych barw- zaczynają mi się właśnie takie podobać. Żwirek to chyba nie był dobry pomysł, brudzi się, farbuje od roślin i ciężko coś posadzić.
____________________
Z miłości do bukszpanów
kamasja 09:17, 17 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720

Te bordowe to są właśnie czarne.
____________________
Z miłości do bukszpanów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies