Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru

alinak 00:04, 03 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
taaak obiecana ,,, tylko nie taki kolos. ale już posadzona . miejsce - nie uwierzysz wybrał sam .M . był pod tak wielkim wrażeniem że nawet zastanawia się żeby do Rzeszowa ze mną jechać.
wydawało nam się się że znamy się już wieki , bez przesady. bardzo pozytywne wrażenia mamy .
tylko że to wszystko trzeba powtórzyć w dłuższym czasie.....bo to chwilkę trwało
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
finka 00:08, 03 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
też tak myślę...
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
zbigniew_gazda 07:20, 03 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
O to było spotkanie fajne. Zaraz lecę do Finki może coś wstawiła. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
finka 08:10, 03 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
jeszcze nie Zbyszku, brak kabelka
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Pszczelarnia 08:39, 03 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Alino,
gipsówka w takim zestawieniu trzyma pion (ona się często pokłada tą chmurą kwiecia drobnego).
Ale nawłoć idzie u mnie kłączami tworząc zbite karpy (obrabiam ją łomem i siekierą).
Naparstnice bylinowe siałaś z nasion? Trwałe są?

Madonna to musi być troszkę wygimnastykowana, mam wrażenie. Ta jej scenografia to zawsze taka jest na koncertach? To ja wolę jazz Garbarka, zwłaszcza grany w Norwegi na fiordach i w tundrze (w klimatach) .

Merci za zapro - może kiedyś, kiedyś, kiedyś.
O, było spotkanie kolejne. Finka ma rozmach.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
finka 08:52, 03 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
jaki tam rozmach!!! Pszczółko, nie mogłam przegapić takiej okazji, bo nasz szlak handlowy (zabrzmiało jak w średniowieczu - kupcy , haha), biegł niedaleczko.

Co do Madonny to też nie słucham, mam jedną płytę, a Garbarek a jakże, Visible World ukochana płyta, towarzyszy nam (mi i Marcinowi ) prawie od początku studiów - czyli już 16 lat, chyba z resztą wtedy się ukazała. Słucham głównie jesienią i zimą, ale też towarzyszyła w ważnych momentach naszego życia...
Niesamowite, że ktoś (Garbarek) mógł wymyślić coś tak pięknego !!!
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Welka 11:44, 03 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Alinko, ja znowu u Ciebie z serią pytań, bo mam zapisane, że u Ciebie widziałam te rośliny: czy taka roślinka karmnik (taki niziutki, "płożący") szybko się rozrasta? I jeszcze takie jakby zółciutkie listki, tojeść też jak sie rozrasta? Mają jakieś specjalne wymagania glebowe, okrywanie na zimę? Muszę wsadzić coś co zagłuszałoby chwasty, bo nie nadażam z pieleniem i tak o tym pomyślałam.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
magnolia 13:37, 03 sie 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Ja Ci tylko zostawię taką notkę do zapamiętania- nie wiem czy nocowałaś w Warszawie po koncercie, ale następnym razem jak wpadniesz do Stolicy na Madonnę lub kogoś, to zawiń do mnie na nocowanie. Ode mnie świetnie się wylatuję na trasę do Was.
____________________
alinak 19:07, 03 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Magnolia następnego razu nie będzie .a byliśmy w 10 osób .
ten koncert to z ciekawości , tez jej kompletnie nie słucham , ale ogólnie muzyka to mój konik , więc część koncertów zaliczam żeby mieć pogląd na sprawę . koncert byl kiepski , nakierowany na spektakl. moi idole to zdecydowanie artyści rockowi - LEED ZEPELIN, U2., MYSLOWITZ , COMA itp.w sumie wybrałabym się może na coldpley, ale na stadionie jest tak kiepska akustyka że nie ma fajnego odbioru. mam porównanie - byłam na wielu koncertach . piękny był ostatni Petera Gabriela w Oświęcimiu- dopracowany w każdym calu.

jednak dziękuje za zaproszenie , będę pamiętać ...
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 19:14, 03 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ewciu - pszczółko- naparstnice dostałam od koleżanki ogrodniczki . ale te też ponoć się rozsiewają. nawłoć u mnie tez gigant . już w tamtym roku chciałam wyrzucić , ale mam do niej taki sentyment ... lubię ten akcent jesienny
......własnie słucham Garbarka ...piękne klimaty . w słuchaniu muzyki nie ograniczam się , tylko wtedy rozumiem jej istotę i znaczenie w moim życiu .....ale ta Madonna ..kiepsko to widzę, kompletny kicz .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies