Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Życzenia z okazji 4 rocznicy Ogrodowiska

Pokaż wątki Pokaż posty

Życzenia z okazji 4 rocznicy Ogrodowiska

nicol21 22:11, 10 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Danusiu, rewelacyjnie że jesteś, że stworzyłaś tak cudne miejsce jak Ogrodowisko i że miałam to szczęście żeby je odkryć !! Dużo satysfakcji z tego co robisz i dużo zdrówka żebyś mogła to robić przez najbliższe 100 lat!!


Dzięki Ogrodowisku odkrywam nie tylko piękne ogrody, ale również dobroć i życzliwość tylu wspaniałych ludzi!


____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Krys 22:31, 10 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Danusia wiele pomyślności i dzięki ,że jesteś

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Betka 22:31, 10 lip 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Życzę Wszystkiego najlepszego, kolejnych lat pełnych sukcesów ,kolejnych ogrodów które pięknieją za sprawą cudownego Ogrodowska Danusiu stworzyłaś miejsce które łączy tylu ogrodników na pewno jesteś dumna ze swojego "dziecka "

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
mira 22:58, 10 lip 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
A jednak to już 4 lata.

Cieszę się, że przypadkiem się tu znalazłam, mam wiele znajomych zakręconych ogrodowo, mogę wymieniać opinie i informacje o roślinach i nie tylko
czerpać inspiracje od najlepszych
tak więc pozdrawiam wszystkich z tej okazji serdecznie

a Tobie Danusiu życzę wiele wytrwałości i czerpania również radości z Ogrodowiska



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mirka 23:31, 10 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Danusiu dla ciebie z podziękowaniem za stworzenie ogrodowiska moje pierwsze sadzonki hortensji
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Madzenka 23:51, 10 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu dziekuję za stworzenie tak wspanialego miejsca dla ogrodomaniaków. Życzę setek tysięcy fanow
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 00:00, 11 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Danusiu żadne słowa ani żaden kwiat nie oddadzą odczuć jakie chciałabym przekazać Tobie za to, że mogę być członkiem tak wspaniałej społeczności ogrodowiskowej którą stworzyłaś jesteś wspaniałym człowiekiem do którego ludziska lgną jak pszczoły do ula, Twoje dobre rady, Twój uśmiech i dar przyciągania do siebie ludzi jest niezaprzeczalny. Teraz miesiąc nie miałam kompa nie mogłam wchodzić na Ogrodowisko myślalam, że zwariuję Danusiu dziękuję za wszystko a przede wszystkim za to, że jesteś
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 08:18, 11 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11162
Co tu więcej dodać - daję Wam słowo
Ogrodowisko ewenement na skalę światową.
A jakby tego wszystkiego było mało
Nawet z Wielką Wodę zawędrowało.

Tutaj znajdziesz rady różnej maści
Dowiesz się nawet czym kapustę maścić.
Jakie rośliny żyją z sobą w zgodzie
Co robić aby ogród zyskał na urodzie.

Danusiu Szefowo Kochana Wszystkiego Najlepszego.


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 09:25, 11 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja się najbardziej cieszę, że nawiązały się trwałe pryjaźnie ludzi o ogrodowej pasji.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hogata 10:01, 11 lip 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Trafiała tu przez przypadek dwa lata temu, na chwilkę tylko (tak myślałam) zobaczyć coś, sprawdzić ... i klops utknęłam tu... bo tu są ludzie którzy mnie rozumieją..., bo tu są cudne ogrody...

Dzięki O mój ogród piękniej, dzięki O mam wspaniałych przyjacół.

Wszystkiego najlepszego Danusiu, dziękuję że jesteś i tyle nam dajesz i że stworzyłaś OGRODOWISKO !!!!
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies