Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Życzenia z okazji 4 rocznicy Ogrodowiska

Pokaż wątki Pokaż posty

Życzenia z okazji 4 rocznicy Ogrodowiska

ryska 10:09, 11 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Dziękuję Ci Danusiu, że dzięki Tobie czuję się jak członek elitarnego klubu i bez wychodzenia z domu mogę podziwiać to co tworzysz. Na Ogrodowisku jest wiele ogrodów które podziwiam i dziękuję również tym Osobom, że dzielą się swoją pasją z innymi. Jesteście cudowni.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
boguslaw_r_ 12:26, 11 lip 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Kochana Danusiu, Stwożyłaś świat szczęśliwych ludzi, Piękne dzięki Ci za to dobra kobieto,
buziole
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
GorAna 18:56, 11 lip 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Trafiłam, tu jak większość, w poszukiwaniu ogrodowych inspiracji i utknęłam na dobre,dziękuję Danusiu, że dzielisz się z nami Sobą, Twoimi dokonaniami, czasem, którego wszystkim brakuje.....gratuluję pomusłu i zapału....proszę o więcej
Pozdrawiam tęczą.

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Aneta1309 14:07, 12 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Danusiu, WIELKIE dzięki za Ogrodowisko za Twoją życzliwość za to, że nasze ogrody dzięki Tobie są i będą coraz piękniejsze




____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
makkasia 18:41, 12 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Kiedyś napisałam i powtórzę raz jeszcze Ogrodowisko to cud nad Wisłą.
Wielkie dzięki Danusiu

____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Dasia 13:32, 13 lip 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004

Forum jak ogród, żyje swoim życiem, zmienia się, rozwija.
I wiele pięknych dusz jak motyli przyciąga, o pracowitych i pożytecznych jak pszczółki ogrodnikach nie wspominając. Pasożytów takich jak ja, co niewiele wnoszą, ale dużo czerpią też nie brakuje Dobrze, że ten rodzaj pasożytów nie ma wpływu na piękno Ogrodowiska.
Wszyskiego najlepszego Twórcom i Uczestnikom Ogrodowiska. Dzielmy się pięknem, pomysłami, radością
____________________
Biały domek pod lasem
zawitka 07:49, 14 lip 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Twórcom Portalu i jego MATCE-------Serdeczne dzięki za to że Swiat wokół nas pięknieje
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Milka 13:54, 14 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, gdyby nie Ty, nie trafiłabym na forum i pozostałabym na ugorze do dziś, dziękuję bardzo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 13:34, 15 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, dziękuję. Za to, że dźwigasz Ogrodowisko, że dzielisz się z nami pasją i wiedzą, nowinkami ze świata i doświadczeniem. To dobro się tak rozlewa. Znalazłam tutaj wentyl dla swojej pasji i nabrałam odwagi do zmian, bo zrozumiałam +/- co lubię i czego chcę. I zrozumiałam, że warto się trudzić.

Ogrodowiczanie, dziękuję za to, że mogę zaglądać do Waszych ogrodów, ogródków, działek, rowów, strumyków, stawów, kałuż, ogrodowych marzeń. Ekranowo asystować przy zmianach i planach. To jest cudowne.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
cyma2704 14:54, 05 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Danusiu dziękuję, że w najtrudniejszym etapie życia pozwoliłaś mi cieszyć sie pięknem, które tworzysz i dałaś mi siłę do walki z chorobą. Każdą stronę Bukszpanowego oglądałam wiele razy. Teraz jak większość korzystam z zasobów Ogrodowiska w tworzeniu własnego ogrodu. Wielkie, wielkie dzięki.
____________________
Sonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies