Gdzie jesteś » Forum » Konkurs wiosenny (koniec zgłoszeń) » Mój raj w Szkocji:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój raj w Szkocji:)

ogrodniczka 12:21, 25 mar 2011

Dołączył: 25 mar 2011
Posty: 2
Witam, chcialabym Wam pokazac moj ogrod w Szkocji, u nas wiosna pelna para. Niestety z tego roku zdjec jeszcze nie mam. Bardzo sie ciesze, ze znalazlam "ogrodowisko". Wkoncu moge sie pochwalic tym z czego moge byc dumna Pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich fotek.






Danusza 12:23, 25 mar 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witaj , ale masz tam raj! cudne kwiecia , pokazuj więcej nam zawsze mało
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Gardenarium 14:19, 25 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przepiękny ogród Ogrodniczko, zdradź jak masz na imię

Uwielbiam jeździć na Wyspy, więc tym bardziej jestem zachwycona, że ogród ze Szkocji zawitał do naszego Ogrodowiska. Prosimy o więcej zdjęć i może zdradzisz jak znalazłaś się w tym cudownym kraju tradycji ogrodniczej i pięknych ogrodów. Bardzo jestem ciekawa, powiem w sekrecie, że zimę chciałabym tam spędzać, bo uprawiam dużo roślin, które u Ciebie zimują, natomiast w Polsce muszę z nimi się nieźle gimnastykować (Choisya ternata, Cordyline austarlis, Phormium).

Czekam z niecierpliwością na dalsze relacje z Twojego cudownego ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 16:00, 25 mar 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mnie również podoba się to co obejrzałam.Pachnie mi różnymi klimatami i jest taki jeden całkiem swojski bo wiejski -ten z daliami i innymi znanymi pięknościami .Gdybyś nie napisała skąd te zdjęcia trudno byłoby zgadnąć ,że nie z kraju .To oczywiście bardzo dobrze.To tak jakbyś pielęgnowała cząstkę ojczyzny na innym gruncie ...
Może jestem w błędzie, może miejscowych ogrody wyglądają podobnie ,ale moja ocena i odczucia są na bazie tych kliku zdjęć
Witam i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies