Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam. Przygarnijcie początkującą ogrodniczkę :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam. Przygarnijcie początkującą ogrodniczkę :)

Ewaa 00:09, 04 paź 2014


Dołączył: 30 wrz 2014
Posty: 27
Witam wszystkich ogrodowiskowych ludków
Na Ogrodowisko trafiłam przypadkiem szukając inspiracji do nowo zakładanych rabat, a właściwie mocno przerabianych rabat głównie trawiastych istniejących już ponad 10 lat.
Ogród założyła moja teściowa - miłośniczka angielskich ogrodów. Ja obecnie mam sporo wolnego czasu (urlop macierzyński)i postanowiłam troszeczkę zmodernizować poszczególne elementy naszego ogrodu.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie Wasze podpowiedzi
____________________
BusyBee 08:40, 04 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Fajnie, że jesteś Dużo tu dobrych ludzi z talentem...na pewno pomogą....

Witam Cię serdecznie i zachęcam do pokazania Twego ogrodu...

Pozdrawiam weekendowo
____________________
U BusyBee w ogródku...
Dorota123 09:44, 04 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witamy, a gdzie zdjęcia?
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewaa 10:00, 04 paź 2014


Dołączył: 30 wrz 2014
Posty: 27
Porobię zdjęcia i będę ukazywać
Póki co wklejam niewielki wycinek rabat z trawami z końcówki maja. Właśnie te rabaty przerabiam teraz na nowo, czas goni zaraz zima
____________________
Gardenarium 10:56, 08 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dodaj tutaj kolorów jesieni w postaci przebarwiających się drzew i krzewów. Będzie zjawiskowo, a trawy wspaniałe

Doniczkę-skrzynkę zabierz z trawnika, bo zaburza tę "rzekę" traw
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewaa 11:32, 14 paź 2014


Dołączył: 30 wrz 2014
Posty: 27
Dziękuję
Trawy owszem piękne, ale 10 lat temu pewien ogrodnik zrobił troszkę zamieszania. Posadził molinię przy samej ścieżce do studni co spowodowało brak możliwości przechadzania się tą częścią ogrodu w okresie kwitnienia traw. również i spartina zagościła na dobre nie dając oddychać innym roślinom. Postanowiłam z M zrobić porządek co widać na załączonym zdjęciu
Jesteśmy na etapie regeneracji

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies