Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ścieżka ogrodowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Ścieżka ogrodowa

anooszka 08:54, 05 paź 2014

Dołączył: 29 maj 2013
Posty: 19
witam serdecznie wszystkich mam takie pytanie i mam nadzieje ze mi ktoś doradzi chodzi o ścieżkę do altanki jest prosta i zastanawia, się nad położeniem wzdłuż niej takiej S która rozpoczynała by się na przeciwko łuku który jest wokół brzóz przecinała by ścieżkę w połowie i drugi łuk kończył by się przy altance. doradźcie proszę czy nie będzie tego wszystkiego za dużo, a moze macie jakieś inne pomysły ?
Zdjecie nie jest za dokładne bo jest robione z góry. pozdrawiam
anooszka 09:01, 05 paź 2014

Dołączył: 29 maj 2013
Posty: 19
jazzy 09:39, 05 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Witaj,
Może zrób jakiś rysunek, bo nie bardzo wiem jaką masz koncepcję
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Gardenarium 12:39, 05 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czy na pewno ten wątek powinien być w naszych ogrodach>? a nie w dziale nawierzchnie?

Mam taki pomysł




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anooszka 18:27, 05 paź 2014

Dołączył: 29 maj 2013
Posty: 19
ja myślałam o czymś takim tylko zastanawiałam się czy nie będzie tego za dużo wszystkiego, a przy okazji doradźcie proszę jakie rośliny posadzić w rabatkach bo pod wierzbami nie wiele chce rosnąć. Myślałam ze przy ścieżce mogłyby rosnąc juki bo jest tam dosyć dużo słońca, a wokół altany jest zrobiony łuk rosną sobie tam młode rośliny liliowców i drobnych irysów oraz na samym przodzie na dwóch słupkach rośnie powojnik.



Ja w ogóle mam bardzo duże podwórko na które nie mam kompletnie pomysłu, mieszkamy na teranie przemysłowym i posadziłam na płocie bluszcz ale nie za bardzo chce rosnąć a chciałabym się trochę oddzielić od maszyn
kaba303 14:06, 06 paź 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 50
Witaj anooszka. Pomysł Danusi jest o wiele ciekawszy i bardziej "tajemnicze" wejście do altany i rabaty ładnie się układają. Pomyśl ...
____________________
Grazka
anooszka 14:51, 06 paź 2014

Dołączył: 29 maj 2013
Posty: 19
ja wiem ze może jest ciekawszy aczkolwiek jest znacznie droższy a ja nie chciałabym kłasc kolejnych ścieżek tylko ewentualne łuki które dałabym rade położyć sama
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies