Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

siakowa 10:23, 19 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
a zna ktos sitowie scirpus?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 07:42, 20 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Marzena2007 napisał(a)
Witaj, widzę, że trawki już Magnolia poleciła mam little bunny i jest przepiekna. Pierwszej najmrożniejszej zimy po posadzeniu (bezśniezne -29 przez wiele dni) kilka sztuk przetrwało a kilka wymarzło.


Madżenko - a powiedz czy ta little bunny nie pokłada się tak jak te duże rozplenice? jest bardziej pionowa?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 08:52, 20 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
magnolia napisał(a)


Kasia- Twoja ścieżka jest piękna. Ja tez mam krawęzniki na płasko i bardzo lubię to rozwiązanie. U Ciebie pięknie się zgrywają z nawierzchnią obok. I donica 'smakowita'


Dziekuję, mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się zrobić z niej jeszcze bardziej smakowitą po obsadzeniu
Pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 21:48, 20 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658


wstępny oględny zamysł
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 21:57, 20 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
chcesz utrzymać kolorystykę w różu , czy go z czymś łączysz ?
Wydawało mi się że idziesz w stronę minimalistycznych spraw, od której strony masz tę rabatę ?

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 22:03, 20 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
no cel jest minimalistyczny ale zaczyna sie to czego sie spodziewalam nie umiem odrzucic czesci roslin ktore mi sie podobaja :-/
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 22:04, 20 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
a rabata jest pd-wsch
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 22:08, 20 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
siakowa napisał(a)
no cel jest minimalistyczny ale zaczyna sie to czego sie spodziewalam nie umiem odrzucic czesci roslin ktore mi sie podobaja :-/


jeśli minimalistyczny to ja bym ograniczyła ilość gatunków. Wiem co masz na myśli mówiąc że nie umiesz odrzucić, ogrodowo przeszłam rożne etapy, obecnie jestem w fazie martwicy. To nie łatwa sztuka umieć sobie odmówić gdy jest tyle opcji
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 22:23, 20 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
tak po prawdzie to nie sa to gatunki docelowe tylko najbardIej zblizone z programu
chcialabym aie ograniczyc do traw czyli ML proso i rozplenica i maly carex. potem kolor dodany to lawenda szalwia werbena jezowki różowe i gozDziki na przodzie. czyli zielen z elementami bladego rozu i fioletu
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 22:31, 20 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
siakowa napisał(a)
tak po prawdzie to nie sa to gatunki docelowe tylko najbardIej zblizone z programu
chcialabym aie ograniczyc do traw czyli ML proso i rozplenica i maly carex. potem kolor dodany to lawenda szalwia werbena jezowki różowe i gozDziki na przodzie. czyli zielen z elementami bladego rozu i fioletu


ciekawe...
z wizualizacji wynika coś zupełnie innego myślę że lepiej gdybyś wrzuciła kilka inspirek, żeby oddać klimat jaki chcesz w tym miejscu oddać

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies