Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam Was

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam Was

roma2 16:49, 16 paź 2014


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Postanowiłam przywitać się z Wami "porządnie". Może ktoś zajrzy, bo obawiam wtrącać się w Wasze wątki taka nowa i anonimowa. Ja mam wrażenie, że znam wielu z Was, cudownych ludzi i ogrodników. Spaceruję po Waszych ogrodach od dawna, tyle, że cichaczem. Wspólnie z mężem rozpoczęliśmy realizowanie naszych "odwiecznych" marzeń o własnym domu i ogrodzie. Trochę późno, bo do młodzieniaszków nie należymy (w sensie ciałem, bo duchem to ho ho!). Część znajomych (dalszych) puka się w czoła, a my jesteśmy szczęśliwi. Jak mówią nasze dorosłe dzieci, tak trzymajcie!.
Pozdrawiam wszystkich baaardzo serdecznie.
Osobne podziękowania dla Danusi, za stworzenie tego miejsca i za nieustające inspiracje i... cierpliwość.
Danusiu jak pokazałam córce Twój ogród powiedziała tylko z zachwytem NOOO!
Jako dobrze wychowane dziecię nie dodała: nie to co u Ciebie.
Całusy!
Roma 2
____________________
Komendówka
Luckaa 18:33, 16 paź 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Ja sie witam
____________________
Lucyna
grazyna_olsz... 18:52, 16 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Też Cie witam i czekam na pismo obrazowe
Dorota123 19:37, 16 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam, i twierdzę, że nigdy nie jest za późno, żeby być szczęśliwym. Więc budujcie dom, twórzcie ogród, cieszcie się zapachem kwiatów i jesiennymi zachodami słońca. Proszę o pismo obrazkowe
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
yolka 07:47, 17 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witaj. Ja swoje marzenia zaczęłam spęłniać dokładnie w dniu 50 urodzin, tylko nie mogę się doczekać kiedy mi drzewa urosną
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
boguslaw_r_ 12:23, 17 paź 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witaj, nigdy nie jest za późno, ja miałem 53 jak kupiliśmy działkę , dziś prawia 63, żałuję tylko że nie zrobiliśmy tego 10 lat wcześniej, dziś nie te siły choć kondycja wiele wiele większa, a gdybym do dziś siedział z pilotem na kanapie.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies