Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Aga1980 21:57, 01 lut 2015

Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 135
Anusia napisał(a)
Początek jest nie do końca przemyślany. Sąsiadki tuje robią mi świetne tło. Strona z świerzo posadzonymi roślinkami nie jest tak fajna, gdyż za płotem mamy haszce i wszelkiej maści nasiona lecą w naszą stronę.


Początki zawsze są trudne. Nie myli się tylko ten kto nic nie robi
Problem z sąsiedztwem z chaszczami jest mi dobrze znany. Obok mnie jest dom do sprzedania. Właściciel w ogóle nie kosi działki i kiedy latem powieje wiatr wszystkie mlecze kotwiczą się u mnie między kamieniami w oczku. Oszaleć można ! W kółko ta sama robota, bo mlecze rosna jak szalone
____________________
Aga -http://www.ogrodowisko.pl/watek/5240-pomieszanie-z-poplataniem-moze-kiedys-cos-z-tego-wyrosnie
dominika_ 22:04, 01 lut 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witam i kibicuję w tworzeniu ogrodu. Czy Twoje tuje mają też pełnić rolę zasłaniającej ściany?
Pierwsze zdjęcie też mnie zmyliło, dopiero jak czytałam dalej to zobaczyłam, że to nie Twój domek
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Anusia 22:07, 01 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Nasze działki to działki po byłych plantacjach truskawek, a kawałek dalej był poligon, zanim teren przejeło miasto, wszystko poroslo haszczami a w nich mnustwo zwierząt. Nornic u nas pod dostatkiem, więc dodatkowo całe lato walczylam z tymi szkudnikami.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:12, 01 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
dominika_ napisał(a)
Witam i kibicuję w tworzeniu ogrodu. Czy Twoje tuje mają też pełnić rolę zasłaniającej ściany?
Pierwsze zdjęcie też mnie zmyliło, dopiero jak czytałam dalej to zobaczyłam, że to nie Twój domek

He, he witam Cię serdecznie. Moje tuje można tak powiedzieć, będą robiły za ścianę,ponieważ nic innego mi do głowy nie przyszło W dodatku działka z tyłu jest sprzedana i niebawem może "wyrośnie" tam dom.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
dominika_ 22:17, 01 lut 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
A co ile je posadziłaś?
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Anusia 22:21, 01 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
dominika_ napisał(a)
A co ile je posadziłaś?

Dość szeroko jakieś 80 cm, pomyślalam sobie by jeszcze coś pomiędzy nimi coś "wpleść".
____________________
Skandynawia po krzyżacku
dominika_ 22:22, 01 lut 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Tak też mi się wydawało, bo jeśli miałyby być tylko tujki to trzeba by je troszkę do siebie poprzybliżać
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Anusia 22:25, 01 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
dominika_ napisał(a)
Tak też mi się wydawało, bo jeśli miałyby być tylko tujki to trzeba by je troszkę do siebie poprzybliżać

Tak to wyszło
____________________
Skandynawia po krzyżacku
dominika_ 22:31, 01 lut 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Anusia 22:43, 01 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Wracając do nazwy wątku,zapewne zastanawiacie się skąd ta skandynawia? Nasz dom to dom zbudowany na szkielecie z drewna, otynkowany,więc nikt by się nie spodziewał ,że jest taki. To wnętrze domu będzie zdradzało jego charakter
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies