Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 11:07, 02 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witam Cie Waldku, bardzo serdecznie. Właśnie wstawiam link i zapisuję, ale widocznie coś żle robię, poczytam jeszcze w wolnej chwili wątek techniczny, może coś się wyjaśni.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 11:14, 02 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Cześć Aniu . Warzywnik wyszedł Ci świetny . Będę chętnie podpatrywać jak tworzysz swój ogród. Dobrze, że od razu tu trafiłaś. Ogrodowisko z pewnością pozwoli uniknąć Ci wielu błędów, a i inspiracji znajdziesz tu od groma. Fajnie, że mieszkasz w Malborku. Zamek miałam przyjemność zwiedzić już 2 razy i może latem zwiedzimy kolejny raz, bo syn jest już na tyle duży, że interesują go takie klimaty. Odwiedziliśmy też Dinopark, fajna zabawa . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 11:18, 02 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)

To rzeczywiście niedużo. Na miarę sił i możliwości przy obecnej sytuacji w kraju. Mam nadzieję, że będzie się Wam dobrze mieszkało. Pozdrawiam.

Dziękuję, jak to się mówi "krawiec szyje tak, jak mu materiału wystarczy".
Tak jest z naszym domem. Dzieciów u nas też za dużo nie ma, mam tylko jedną córkę. Darunia jest niepelnosprawna, więc wszystko sprowadza się do minimum.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 11:21, 02 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Daria
____________________
Skandynawia po krzyżacku
ziele 11:31, 02 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Anusia napisał(a)

Dziękuję, jak to się mówi "krawiec szyje tak, jak mu materiału wystarczy".
Tak jest z naszym domem. Dzieciów u nas też za dużo nie ma, mam tylko jedną córkę. Darunia jest niepelnosprawna, więc wszystko sprowadza się do minimum.


My mieszkamy w domu, który remontowaliśmy. Jest za duży na nasze możliwości i nasze potrzeby, ale te kilkanaście lat temu nie mieliśmy dużego wyboru. Myślę, że za kilkanaście lat przeprowadzimy się do małego parterowego domku gdzieś na przedmieściach dużego miasta. Takie mam plany. A co przyniesie los? Nie wiem.
Dlatego interesowała mnie powierzchnia Twojego domku
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Anusia 11:32, 02 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Katkak napisał(a)
Cześć Aniu . Warzywnik wyszedł Ci świetny . Będę chętnie podpatrywać jak tworzysz swój ogród. Dobrze, że od razu tu trafiłaś. Ogrodowisko z pewnością pozwoli uniknąć Ci wielu błędów, a i inspiracji znajdziesz tu od groma. Fajnie, że mieszkasz w Malborku. Zamek miałam przyjemność zwiedzić już 2 razy i może latem zwiedzimy kolejny raz, bo syn jest już na tyle duży, że interesują go takie klimaty. Odwiedziliśmy też Dinopark, fajna zabawa . Pozdrawiam.


Witaj Kasiu!
Od dwóch lat obserwuję ogrodowisko, staram się nie popełniać błędów ale brakuje jeszcze konsekwencjii. Do Malborka zapraszam jak najbardziej. Warto wybrać się na Oblężenie między 18-ym a 21-ym Lipca. Oprócz Dinoparku jest też Park Linowy
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Kasial 11:33, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniu no to dla Dari na pewno będzie dobrze w takim domu.
Jeśli nie miałaś zwierząt, czas najwyższy, masz dom i ogród zwierzę będzie miało gdzie hasać
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
waldek727 11:37, 02 lut 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Anusia napisał(a)
Witam Cie Waldku, bardzo serdecznie. Właśnie wstawiam link i zapisuję, ale widocznie coś żle robię, poczytam jeszcze w wolnej chwili wątek techniczny, może coś się wyjaśni.

Aniu.
Przecież ja już wszystko za Ciebie zrobiłem. Tylko skopiuj i wklej.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Anusia 11:42, 02 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)


My mieszkamy w domu, który remontowaliśmy. Jest za duży na nasze możliwości i nasze potrzeby, ale te kilkanaście lat temu nie mieliśmy dużego wyboru. Myślę, że za kilkanaście lat przeprowadzimy się do małego parterowego domku gdzieś na przedmieściach dużego miasta. Takie mam plany. A co przyniesie los? Nie wiem.
Dlatego interesowała mnie powierzchnia Twojego domku


Aniu masz u siebie cudowny kliat, nie zamieniaj go na miasto. Zawsze mażyła mi się taka dzialka, ale trafiła nam sie w bardzo dobrej cenie w Malborku, więc ja kupiliśmy. Za jakieś 10 lat to wszystko u nas będzie "zabetonowane".
____________________
Skandynawia po krzyżacku
andziurex 11:58, 02 lut 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Witam imienniczkę. Zgrabny domek, uważam tak jak Ty, piękno tkwi w prostocie. Też mam taki prosty dom, tylko parterowy i nawet kontaktowali się kiedyś ze mną ludzie, którzy wybrali ten sam projekt właśnie ze względu na córkę, która poruszała się na wózku. Wiesz, niedawno oglądałam angielski program w którym projektowano i wykonywano ogród dla pani wychowującej chłopca z porażeniem. Jak znajdę to Ci podeślę linka, może znajdziesz jakieś praktyczne rozwiązania przydatne i dla swojej córki.
____________________
Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies