Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 18:44, 02 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Wreszcie mogę Cię przywitać we własnym wątku Matko Chrzestna
Koniecznie musicie nas odwiedzić, zapraszamy serdecznie, buziole dla Was



____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 21:32, 02 lut 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anusia napisał(a)
Ok. będą dwa koty hi hi, najwyżej chałupę mi rozniosą


o jak się cieszę, że taka męska decyzja, gratuluję. Ja też uważam, że jak brać to dwa razem. My wzięliśmy rodzeństwo i wyszło nam to na zdrowie. Kotki się lubią, dbają o siebie wzajemnie, ale potrafią też się pobićjest wesoło. My mieliśmy trzy kotki do niedawna. Niestety w zeszłym tygodniu nasz ulubiony kocur zginął. Nie wiemy czy go ktoś potrącił czy co się stało. Mąż znalazł go pod naszym płotem nieżywego. Bardzo to przeżyliśmy W domu jakoś pusto, mimo, że mamy jeszcze dwa i pewnie w przyszłości przygarniemy jakiegoś sierściuszka, bo uwielbiamy koty i nie wyobrażamy sobie życia bez nich.
...ale koniec smutasów, bierz od razu dwa...
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Iwk4 00:19, 03 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nigdy nie myślałam, że dobrze mieć dwa koty. Ale moje koty zawsze chowały się od małego z psiakami, więc zawsze kot miał za towarzysza psa. I zawsze właził mu na głowę. Kiedyś nawet sobie zrobił zabawę, że wlazł na drzewo i skakał na psiaka. Oba zwierzaki były młode, fajnie się bawiły. Ale kotek zginął śmiercią tragiczną i już więcej nie chciałam kota. Jest teraz tylko sunia Tola.
____________________
Ogródek Iwony II
andziurex 07:17, 03 lut 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Anusia napisał(a)
Ok. będą dwa koty hi hi, najwyżej chałupę mi rozniosą


Tylko sprawdź czy aby na pewno nikt nie jest uczulony, bo u mnie z tego powodu kot absolutnie nie wchodzi w grę, więc na jesieni myszy sama musze łapać

Tu masz linka
https://www.youtube.com/watch?v=zE7DcJn_Lt0
____________________
Ania
Warmia 08:08, 03 lut 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Uwielbiam tego faceta i jego metamorfozy ogrodowe. Są genialne. Program można też obejrzeć na kanale Domo+.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anusia 08:33, 03 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Z kotami tak jest, że chodzą własnymi drogami. W domu rodzinnym w dzieciństwie mieliśmy kota który był cały biały. Wyróżniał się czarną plamką na głowie więc nazwaliśmy go Kropkiem. Kropek był bardzo leniwy, po siedmiu latach rozrósł się do monstrualnych rozmiarów. Z braku kondycji poruszał się powoli i niestety, któregoś dnia nie zdążył i wpadł pod koła nadjeżdzającego auta.
Zgodzę się z Iwoną, że kot potrafi zdominować inne zwierzę. Takim kotem był Mruczek, który zastąpił Kropka.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:40, 03 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
andziurex napisał(a)


Tylko sprawdź czy aby na pewno nikt nie jest uczulony, bo u mnie z tego powodu kot absolutnie nie wchodzi w grę, więc na jesieni myszy sama musze łapać

Tu masz linka
https://www.youtube.com/watch?v=zE7DcJn_Lt0


Dziękuję Aniu za linka, filmik obejrzałam. Super metamorfoza ogrodu.
Całe szczęście, że nie jestem uczulona, tak jak napisałam wyżej w dzieciństwie miałam kontakt z kotami.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:43, 03 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Warmia napisał(a)
Uwielbiam tego faceta i jego metamorfozy ogrodowe. Są genialne. Program można też obejrzeć na kanale Domo+.


Super, sprawdzę czy mam ten kanał u siebie, gość naprawdę świetnie prowadzi program.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:48, 03 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
W zeszłym roku mąż zrobił pergolę. Posadziłam jeżówkę, turki i wyszedł mi taki folk
____________________
Skandynawia po krzyżacku
andziurex 08:54, 03 lut 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Ja nie mam Domo, ale na youtube jest sporo odcinków z tym że angielski trzeba podrasować Moc inspiracji można znaleźć. Akurat ta metamorfoza mnie powaliła, to miejsce z 3 kulami wymiata po prostu jak dla mnie.
____________________
Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies