Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Stokrotki pytanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Stokrotki pytanie

Zap2it 21:08, 07 lut 2015

Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1
Cześć wszystkim, założyłem tutaj profil ponieważ mam jedno pytanie ale brak odpowiedzi wiedzy na ktorej mi bardzo zależy.
Gdzie w Warszawie można kupić stokrotki? Może ktoś polecić jakąś kwiaciarnie? Moja dziewczyna je kocha i bardzo bym chciał jej sprawić przyjemność podarowywując stokrotki.
Gardenarium 10:47, 08 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie mamy informacji kto w danym momencie posiada stokrotki, nie wiem też, czy są one dostępne przez cały rok, czy tylko na wiosnę. Najlepiej jedź na giełdę kwiatową w Broniszach, to hurt kwiatów, więc tam się zaopatrują wszystkie kwiaciarnie, jeśli na Broniszach nie ma, to i w kwiaciarniach nie ma
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dorotka 15:46, 01 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Czy stokrotki po przekwitnięciu warto posadzić w ogrodzie?? Czy przetrwaja do następnego roku???
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Puszek 16:32, 01 maj 2015


Dołączył: 26 kwi 2015
Posty: 28
Hej!ja stokrotki kupiłam w markecie w multipaku 10 sztuk. wsadziłam na rabatkę i cały czas kwitną. Czy przezimują to się okaże- mam nadzieję, że tak. Pozdrawiam
____________________
Marzenia mogą się spełnić... potrzeba tylko czasu
paula23 12:26, 29 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Dorotka napisał(a)
Czy stokrotki po przekwitnięciu warto posadzić w ogrodzie?? Czy przetrwaja do następnego roku???


Mam stokrotki już trzeci rok i nic im nie jest co roku kwitną i się rozrastają
____________________
Paula Moje trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies