Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród U-dany

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród U-dany

Martuska507 08:04, 07 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 68
stychaz napisał(a)
Przychodzę z rewizytą i u Ciebie też linie proste - super
Co będziesz sadzić w donicach?

W domicach po trejażu będą się piąć biale powojniki a przed nimi myslalam o azaliach, jakis trawkach, może karłowatych sosnach. Tam będę potrzebowala Waszej pomocy
____________________
Marta - Ogród w kształcie litery U
Kacha123 08:30, 07 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Widzę, że u Ciebie pełna mobilizacja. Ciekawie się zapowiada. Będę podglądać! Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Martuska507 08:58, 07 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 68
Donice to jeszcze śpiew o przyszłośći bo pewnie finansowo w tym roku nie damy rady ale myślałam o czymś takim. Liczę na uwagi
W sumie planuję 3 donice. 2 boczne 0,7 m głębokości a środkowa 1m. Wszystkie po 1,8 m szerokości. Strona południowa


Rh Buchlavice/Azurika
Pinus mugo mops/mini mops
Miskant chiński/ Perłówka wyniosła
Może jeszcze żurawki
____________________
Marta - Ogród w kształcie litery U
malgorzata_s 09:09, 07 mar 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Nie wiem jak rododendron i żurawki zniosą pełne nasłonecznienie.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Martuska507 09:29, 07 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 68
Nie będzie pełne bo ten trejaz będzie na 1,70 i on dużo zasłoni. Rośliny będą tak jakby po północnej stronie trejażu. Obok jest też dom, który zabiera część słońca. więc to taka oszukana południowa strona.
____________________
Marta - Ogród w kształcie litery U
malgorzata_s 09:50, 07 mar 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Martuska507 napisał(a)
Nie będzie pełne bo ten trejaz będzie na 1,70 i on dużo zasłoni. Rośliny będą tak jakby po północnej stronie trejażu. Obok jest też dom, który zabiera część słońca. więc to taka oszukana południowa strona.


Muszę to ten zwrot zapamiętać "oszukana strona południowa" skoro tak to pewnie może być. A jakie nasadzenia planujesz zrobić w tym roku?
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Martuska507 09:58, 07 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 68
malgorzata_s napisał(a)


Muszę to ten zwrot zapamiętać "oszukana strona południowa" skoro tak to pewnie może być. A jakie nasadzenia planujesz zrobić w tym roku?



W tym roku na pewno pojawia się graby i thuje. Może zamontujemy tez drewniany trejaz. Chcielibysmy rowniez ulozyc podloge altanki, zeby juz meble ogrodowe po trawie nie szurały. Jest opcja, ze wezme dodatkowe 8h pracy tyg to moze plany się zmienią
____________________
Marta - Ogród w kształcie litery U
Matylda 21:33, 07 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Witam, wpadłam z rewizytą. Widzę, że dużo osób rozpoczyna swoją przygodę z ogrodem. Plusem tego, że działka jest mniejsza jest szybsze zagospodarowanie terenu i skończenie wszystkiego. U mnie to długo pewnie potrwa, bo będzie raczej małymi krokami. Pozdrawiam. Ciekawa jestem Twoich poczynań.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
jazzy 21:54, 07 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Martuska507 napisał(a)



W tym roku na pewno pojawia się graby i thuje. Może zamontujemy tez drewniany trejaz. Chcielibysmy rowniez ulozyc podloge altanki, zeby juz meble ogrodowe po trawie nie szurały. Jest opcja, ze wezme dodatkowe 8h pracy tyg to moze plany się zmienią

Czego to człowiek nie zrobi dla ogrodu swego
Pozdro
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Martuska507 10:18, 09 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 68
Wątek przeniesiony czasu tak mało, że czytam wątki a na odpisanie czasu już nie ma... W weekend podziałaliśmy z mężem ogrodowo aż zakwasy mamy
____________________
Marta - Ogród w kształcie litery U
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies