Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

monteverde 15:48, 18 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
na pierwszej rabatce w środek bukszpanów dałabym hosty August Moon, żurawki pomiędzy bukszpany , a między te 5 chyba tujek dałabym żółte żurawki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 16:00, 18 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
asiasz83 napisał(a)
witajcie kochani po tak długiej przerwie poczyniłam kilka zmian w moim ogródku przede wszystkim dosadziłam kilka bukszpanów i tu zobaczcie tą rabatkę na której była wierzba hakuro co posadzić w środku żurawek co jeszcze dosadzić na tej rabacie pomóżcie proszę





A co byś powiedziała tutaj na kulę z bukszpanu w żurawkach, ale pienną?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 17:23, 18 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Asiasz a ty nie lubisz kwiatów? fajne zimozielone i iglaki ale za mało koloru, jakieś rh wysokie i niskie, azalie, róże, budleje., liliowce......)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
asiasz83 06:55, 27 maj 2011

Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 93
witajcie kochani, choć smutno mi że niewiele osób odpowiedziało na moja prośbę o pomoc, mimo wszystko musiałam wziąć sie do działania i sama coś wymyślić i sporzcie na te zakupy. Dzieki wnikliwemu przeczytaniu gotowego artykułu o żurawkach i dokładnemu obejrzeniu zdjęć tam dodanych odkryłam że producent żurawek tam przedstawiony ma swoje główne gospodarstwo 4 kilometry ode mnie, więc dzięki pomocy znajomej udało mi się zakupić piękne żurawki, niestety citronelli nie mają w swojej ofercie. spójrzcei czy to nie piękny widok?

zjawiskowe sadzonki obsidian nie pytajcie po ile zapłaciłam bo nie uwierzycie, szokujące jest tylko że trzeba za nie płacić prawie 3 razy tyle w centrach ogrodniczych



Piękne sadzonki georgia peach



no i zastępstwo citronelli - electric lime tu już mniejsze sadzonki dopiero niedawno przygotowywane







obsidianów wzięłam 12, georgia peach 10 i electric lime 11 ale to nie będą moje ostatnie zakupy napewno, z bylinek wartych kupienia mają jeszcze hosty
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/544-moj-ogrod
asiasz83 07:11, 27 maj 2011

Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 93
a tu już posadzone elektric lime na swojm miejscu przy brzego rabatu dwoma rzędami na końsach trzmielinki a pod całym drzewkiem na pniu 18 razu pachysandra








co sądzicie o tym zestawieniu
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/544-moj-ogrod
asiasz83 08:25, 27 maj 2011

Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 93
A tu już przymiarka 12 obsidianów




i już po posadzeniu tojeść też posadzona myślicie że w takiej odległosci wystarczy jej do zadarnienia pod bukszpanami tojeści potrzeba mi jeszcze ogrom tutaj i będzie koniec rabaty


____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/544-moj-ogrod
ana_art 08:31, 27 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
na tej rabacie przed domem (ostatnie zdjęcie) chyba fajnie by wyglądal bukszpan na pniu. Bardzo ładne żurawki, zdradź gdzie kupowałaś i po ile?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
inya 08:32, 27 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Ale będzie ślicznie jak się wszystko porozrasta Super z tymi żurawkami wyszło Jaki fajny pomysł miałaś
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
asiasz83 08:34, 27 maj 2011

Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 93
o żurawkach pisałam wyrzej że kupowałam od producenta żurawek któego odkryłam 4 kilometry ode mnie po 4,9 za sztuke bukszpana na pniu nigdzie nie zdobędę raczej
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/544-moj-ogrod
A_G_A 08:35, 27 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 51
Pięknie się zrobiło Zainspirowałaś mnie to modernizacji swoich rabat U mnie panuje lekki przesyt na rabatkach. A u ciebie tak przejrzyście, ze smakiem
____________________
pozdrawiam Agnieszka - A_G_Aniowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies