Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Iwk4 08:58, 25 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
mirkaka napisał(a)
Witaj Iwonko, mam ją drugi rok ale zakwitła mi pierwszy raz. To rozplenica japońska Moudry.

Mirko, ja w marcu siałam Moundry z nasionek.
Dwie sztuki są bardzo ładne i już w tym roku zakwitły. Nie mają jeszcze tyle kotków, ale radość wielka
____________________
Ogródek Iwony II
sylwia_slomc... 09:07, 25 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Przepiękne ścieżki i cudowny czerwony kolor hortensji
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mirkaka 09:38, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
katel napisał(a)
Jak dobrze że znowu jesteś! Pamiętaj, że widokami Swojego pięknego ogrodu dodajesz nam chęci do działania.


Kasiu, też się cieszę że wróciłam i z tego co napisałaś. Dziękuję
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:39, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Iwk4 napisał(a)

Mirko, ja w marcu siałam Moundry z nasionek.
Dwie sztuki są bardzo ładne i już w tym roku zakwitły. Nie mają jeszcze tyle kotków, ale radość wielka


O, to chyba sukces, ja próbowałam z nasion wysiać rubrum ale nic z tego nie wyszło.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:41, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przepiękne ścieżki i cudowny czerwony kolor hortensji


To ogrodówka tak świeci burgundem. Na szczęście jeszcze jej przymrozek nie zważył.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ryska 11:49, 25 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Bardzo się cieszę, że jesteś
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
LyraBea 12:15, 25 paź 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Dobrze Cię widzieć Mirko. Ciągle Cię wspominam. Przedwczoraj Oriana sadziła cebulki szafirków od Ciebie i tak wspominałyśmy, co się z Tobą dzieje. Hosty i Przywrotnik też mi Ciebie przypominają A propos host. PO posadzeniu ich do ziemi (na razie w tymczasówce), zaczęły wypuszczać nowe listki. I nie było śladu po jakiś anomaliach, które miał rzekomo wyrządzić im wirus. Zobaczymy, jak sie będą zachowywać w przyszłym roku. Mam całe mnóstwo host, ale te od Ciebie różnią się troszkę od moich, więc to na pewno inna odmiana i dlatego cieszę sie z ich posiadania.
Pięknie u Ciebie w ogrodzie...
____________________
Beata
Ewik 12:31, 25 paź 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Pazdziernikowe foty ogrodu cudne i te kolory ..
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
mirkaka 12:53, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
ryska napisał(a)
Bardzo się cieszę, że jesteś


Ja też, dziękuję
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 13:04, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
LyraBea napisał(a)
Dobrze Cię widzieć Mirko. Ciągle Cię wspominam. Przedwczoraj Oriana sadziła cebulki szafirków od Ciebie i tak wspominałyśmy, co się z Tobą dzieje. Hosty i Przywrotnik też mi Ciebie przypominają A propos host. PO posadzeniu ich do ziemi (na razie w tymczasówce), zaczęły wypuszczać nowe listki. I nie było śladu po jakiś anomaliach, które miał rzekomo wyrządzić im wirus. Zobaczymy, jak sie będą zachowywać w przyszłym roku. Mam całe mnóstwo host, ale te od Ciebie różnią się troszkę od moich, więc to na pewno inna odmiana i dlatego cieszę sie z ich posiadania.
Pięknie u Ciebie w ogrodzie...


A ja się cieszę z Twojej wizyty.Martwi mnie Twoje jesienne przygnębienie, tym bardziej że wiem co mówię.
Te hosty przynajmniej u mnie rosną już kilkanaście lat i nie zanikają. Ale jak dowiedziałam się że to może być wirus to teraz nie będę ich liści wyrzucać na kompost. Trzeba uważać podobno żeby na narzędziach na inne hosty nie przenieść.
Mam dla Ciebie ukorzenione krzewuszki z tej mojej ciemno bordowej. Mam też sporo ukorzenionych hortensji ogrodowych tych jasnoróżowych i kilka tych burgundowych. Są też dwie siewki pęcherznicy ciemnej chyba diabolo. Na wiosnę lub przy okazji jakiegoś spotkania jeśli będziesz chętna to się tym dobrem podzielę.
Aha, mam jeszcze nowe skrętniki które mi się ładnie ukorzeniły, więc jeśli będziesz chętna to również je dostaniesz. Te nowe to German i Sandra. Tylko że one podobno gorzej zimę przeżywają więc nie wiadomo czy do wiosny się uchowają.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies