Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Pomidory suszone wg Hani

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomidory suszone wg Hani

Jagna 18:46, 19 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
No ja sie zgodze Jotka,
Ja tez bardzo lubię przetwory i mam sporo koleżanek, które to robią, choć dużej grupie "się nie chce".
Ana ładnie ubierasz słoiczki, też to lubię
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Ana 10:49, 20 maj 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
hanka_andrus napisał(a)
Aniu ,super przetwory! Rzadkość u młodej osoby,tym bardziej podziwiam!


Należałam do grupy "nie chce mi się" do momentu kiedy nie urodziłam dzieci, teraz gotowanie dla nich, robienie przetworów i pieczenie to na prawdę przyjemność. Lubię też ozdabiać słoiki, żeby nie straszyły tylko zachęcały do spróbowania Tym bardziej, że często rozdaję je rodzince i znajomym

to moja spiżarka w połowie sezonu 2010
Były dżemy, soki, konfitury, ogórki, pikle, kompoty...teraz zapasy się kończą, ale na szczęscie sezon się zbliża...


Czasem czuję, że powinnam urodzić się wcześniej, lubie starocie, przetwory, dzierganie na szydełku, szycie...zapraszam na bloga, bo tam dzielę się moimi rękoczynami tu już więcej nie zaśmiecam

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
hanka_andrus 16:59, 20 maj 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zajrzę,dzięki za zaproszenie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
MarekW 18:17, 28 lip 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Już zaczynają się pojawiać na bazarach pomidory Lima, które bardzo nadają się do suszenia. Ja tylko przekrawam je na pół, ale tak by się razem trzymały i nic nie wydłubuję, potem do suszarki do warzyw i dalej tak jak Hania pisała. W tym roku pierwsza partia już w słoiczkach, ale można jeszcze poczekać a pomidorki będą tańsze
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
hanka_andrus 18:28, 28 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marku,dziękuję za odświeżenie wątku.Moje pomidorowe szaleństwo zacznie się po 15-tym sierpnia.
Zgodnie z tradycją......Bo co się zdarzy 2 razy,a powtórzy jeszcze raz.... to już tradycja!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies