Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » "Sielsko-anielsko" - wiejski ogród Justyny

Pokaż wątki Pokaż posty

"Sielsko-anielsko" - wiejski ogród Justyny

Toszka 11:01, 26 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
To jak młoda i w ciąży to dla zrobienia atmosfery na początek oddelegowuję do przeczytania wątku Anbu. Przeczytania, a nie obrazkowania To będzie twój ogrodniczy żłobek

Trochę merytorycznie się dokształcisz i będzie okazja na przemyślenia czego chcesz, a czego nie chcesz. To podstawa, bo na razie rzeźbisz bez ładu i składu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
koishii 11:03, 26 lip 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 33
Ok rozumiem, poczytam

koishii 11:12, 26 lip 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 33
Masz rację na razie jest w moim ogrodzie trochę chaotycznie, moją słabością jest to że lubię różnorodność, jednak staram się jak mogę powtarzać rośliny na rabatach... wydaje mi się też że trzymam się ram kolorystycznych (fiolet-biel-żółć), no ale jak to często bywa u początkujących, brak mi ogłady w tym co robię. Lubię jak ktoś mi podpowie co i jak, bo planowanie nie jest moją mocno stroną, raczej robię wszystko pod wpływem impulsu bo wydaje mi się że tak będzie ładnie a potem przesadzam W każdym razie przyjmę każdą krytykę i wszystkie rady
Toszka 11:32, 26 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Czytaj Ani wątek. Nie tłumacz się! Potrzebujesz przejść etap ogrodniczego żłobka i przedszkola. Np. Makusia, Asiak także przerabiały to w zeszłym roku
Obie na początku nie widziały czego chcą. Zaczęły od żłobka - przygotowanie gleby, rabat etc. Były pierwsze podpowiedzi co posadzić. Teraz już złapały wiatr w żagle

Będziesz miała małe dziecko - tym bardziej starannie musisz zaplanować ogród i rośliny, które nie będą niebezpieczne dla ciekawskiego szkraba.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies