Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Kasi w ogrodzie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Kasi w ogrodzie ...

barbara_kraj... 15:36, 14 kwi 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Michael napisał(a)




Takie miejsce w ogrodzie to po prostu skarb po ciężkim dniu pracy to aż by się chciało wygodnie odpocząć ... w otaczającej nas roślinności .
zazdroszczę wrrrrr


I ja witam Kasię
Bez wątpienia, to miejsce jest bardzo przytulne, intymne. Mnie zainteresował żywotnik? o pięknie rzeźbionych gałązkach. A na innym zdjęciu świerk pewnie serbski pendula, czy omorica?
A poza tym, też chciałabym mieć TAKĄ, jak Danusia, sąsiadkę
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Matka 18:00, 14 kwi 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Widać Danusina duszyczke Kasiu w Twoim ogrodzie!bajecznie masz
____________________
U Matki
Sebek 18:31, 14 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mi przypadły do gustu letnie dekoracje u niebieskim i białym kolorze - to moje ulubione barwy
A z Danusią to jesteście sąsiadkami z naprzeciwka czy obok siebie ?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasia_ 19:50, 14 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
shrekol napisał(a)
Witaj Kasiu miło Cię widzieć na forum i podziwiać ogród, a sąsiedztwo faktycznie masz niesamowite

Witam !
Tak sąsiedztwo mam niesamowite .Zapraszam do naszej wioski, na zwiedzanie ogrodu oczywiście Danusi ....
____________________
Kaś
hanka_andrus 19:51, 14 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Obejrzałam zdjęcia z zapartym tchem.Podziwiam! I gratuluję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasia_ 20:03, 14 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Sebek napisał(a)
Mi przypadły do gustu letnie dekoracje u niebieskim i białym kolorze - to moje ulubione barwy
A z Danusią to jesteście sąsiadkami z naprzeciwka czy obok siebie ?

Jesteśmy sąsiadkami z przeciwka , no może troszkę po skosie .W każdym razie wszystko pod kontrolą .Dziś nasza Szefowa nie wytrzymała i już wymieniła trawnik...Nam medialnie doradza regeneracje a sama ? Jak tylko wróciłam z podbojów wielkiej warszawki z kubkiem kawy pobiegłąm do Danusi ...siedziałyśmy na ławce i oglądałąyśmy gazety oczywiście z ogrodami , dodatkami i aranżacjami wnętrz .Wszystko co kocham ....
____________________
Kaś
Kasia_ 20:05, 14 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
hanka_andrus napisał(a)
Obejrzałam zdjęcia z zapartym tchem.Podziwiam! I gratuluję!

Większość zdjęć to robota Danusi jak już wspominałam. Postaramy się wspólnie zamieszczać zmiany w moim ogrodzie bo się do nich szykuję wielkimi krokami ...
____________________
Kaś
monteverde 20:08, 14 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
nie wątpię, mając za sąsiadkę takiego niespokojnego"ducha", nie da posiedzieć)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 20:12, 14 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Hmmmm, jak dobrze mieć sąsiada. Bardzo Ci zazdroszczę. Jakby się kto od Was tam wyprowadzał to daj znać, nie można przegapić takiej okazji
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasia_ 20:13, 14 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
aldona napisał(a)
Witaj Kasiu. Podobają mi się Twoje kompozycje w donicach, wiem, ze wymagają dużo pracy. Masz już taki "skończony" ogródek, ciekawa jestem jakie zmiany Ci się zamarzyły?

Bez wątpienia to wpływ Danusi ...pragnę zagospodarowć część ogrodu w której do tej pory mieszkał nasz ukochany pies Hektor . Dołączę do tego delikatne zmiany w dalszej części ...ja lubie jak się coś dzieje. Inspirowana ogrodem Danusi , trendami mody ogrodniczej postanowiłam zaszaleć ...mam nadzieje na poprawę pogody ostateczną i zaczynam ...
____________________
Kaś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies