Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Kasi w ogrodzie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Kasi w ogrodzie ...

Kasia_ 19:24, 09 lis 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
gagu napisał(a)
Kasiu muszę Ci się pochwalić, że zupa dyniowa z Twojego przepisu jest naszym hitem tej jesieni Pyszna Zrobiłam ją ostatnio nawet na pewien konkurs kulinarny (taki mały w mojej miejscowości) i zajęłam pierwsze miejsce Nagroda to między innymi 22 kg dynia, więc zup będzie więcej
pozdrowienia Ci ślę serdeczne
ps. idę się zapisac na candy u was na blogu



oj to wspaniale ...GRATULUJE! waga dyni imponująca. Teraz spróbuj z deserem, naprawdę szczerze polecam, rozkosz na podniebieniu....
co do Candy świetnie bardzo się cieszę!
Pozdrawiam z deszczowego w owej chwili Komorówka...
____________________
Kaś
Kasia_ 19:26, 09 lis 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Sebek napisał(a)


Dzisiaj patrząc na gazetki wnętrzarskie myślałem, czy Kasia znów coś pokaże ze sklepu - ale jakoś nigdy nie mogę na Ciebie trafić na ogrodowisku Pozdrawiam - i więcej czasu dla nas życzę



Hi Sebek!
Dziś przepis na coś naprawdę wyjątkowego do jedzonka. Co do sklepu tendomowego to walczymy nieustająco. Momentami brak siły i chęci. No wiesz co do mojego zabiegania to pragnę zauważyć, że próbuję pogodzić moje realizacje zawodowe z życiem codziennym i trójką dzieci. Jest wesoło! Póki co walczę i nie poddaje się . No ale wiesz, że Ty przy ostatniej wizycie w Komorowie nie zajrzałeś do nas ?
Następnym razem zapraszam... a jak Ty się masz i co porabiasz ?



Wiem...jakoś tak wyszło, że nawet nie wszedłem....ale spoglądałem przy plewieniu zielonego dachu do Was Co porabiam.....najważniejsze chyba to, że egzamin na prawko mam w piątek....A jak zdam to będę mógł do Was jeździć częściej


Oj trzymam za Ciebie zatem kciuki...oj ja swój egzamin pamiętam dokładnie, kiedy to było...No a potem trzymam Cie za słowo dane, że nas odwiedzisz
____________________
Kaś
gagu 21:36, 09 lis 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 40
Kasia_ napisał(a)

Kasiu muszę Ci się pochwalić, że zupa dyniowa z Twojego przepisu jest naszym hitem tej jesieni Pyszna Zrobiłam ją ostatnio nawet na pewien konkurs kulinarny (taki mały w mojej miejscowości) i zajęłam pierwsze miejsce Nagroda to między innymi 22 kg dynia, więc zup będzie więcej
pozdrowienia Ci ślę serdeczne
ps. idę się zapisac na candy u was na blogu



oj to wspaniale ...GRATULUJE! waga dyni imponująca. Teraz spróbuj z deserem, naprawdę szczerze polecam, rozkosz na podniebieniu....
co do Candy świetnie bardzo się cieszę!
Pozdrawiam z deszczowego w owej chwili Komorówka...


Kasiu desery również robimy Mąż na ten konkurs zrobił ciasto dyniowe i zajął drugie miejsce A dyń mamy sporo, więc eksperymentujemy

pozdrawiam
Martek 00:04, 24 lis 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Wątek zaniedbany oj zaniedbany.Gwiazdorzysz Kasieńka )))))))))
Pisałam właśnie Danusi,że znowu wyeksponowali twoje ładne ząbki w uśmiechu
Pozdrawiam i życzę ciągle nowych fajnych pomysłów
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Kasia_ 12:19, 28 lis 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Martek napisał(a)
Wątek zaniedbany oj zaniedbany.Gwiazdorzysz Kasieńka )))))))))
Pisałam właśnie Danusi,że znowu wyeksponowali twoje ładne ząbki w uśmiechu
Pozdrawiam i życzę ciągle nowych fajnych pomysłów



Zaniedbany...? to zależy ...realizuje się w tendom.pl, takie życie ... zbyt dużo wszystkiego, zaglądam do Was od czasu do czasu...
Ciesze się, że moje ząbki się podobają i mając oczywiście nadzieje, że będzie je widać coraz częściej
Super, że gazeta cieszy się popularnością a tym samym tendom.pl Yupi !
Pozdrawiam serdecznie Kasia
____________________
Kaś
Milka 12:24, 28 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiu, wianki cudne!!! pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasia_ 12:37, 28 lis 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Kochani zawiankowało nas świątecznie ... Czy na Waszych drzwiach w okresie Świąt Bożego Narodzenia zawiśnie wianek i będzie witał Waszych szanownych gości radośnie? Mam nadzieje, że tak. Dziele się z Wami moimi perłami, cudeńkami, które misternie klece jak tylko czas pozwala ...tych którzy nie zdążą sami wykonać wianków naturalnie serdecznie zapraszam do tendom.pl...


uwielbiam ten osobiście



specjalnie dla mojej Matysi, która w tym sezonie postanowiła zostać mistrzem jazdy konnej



fiolet nadal kocham mimo przemijających trendów i ten niespotykany spód wianka- wspaniały!



szarości nadal na czasie



Pochwalcie się Waszymi cudeńkami...wspieram Was duchem, życząc wspaniałej zabawy przy tym

Kasia
tendom.pl








____________________
Kaś
Gardenarium 13:26, 28 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mnie się podoba ten z fioletem, ale w tym roku zdecydowałam się na całkiem inny kolor wiodący A Ty jaki kolorek będziesz miała?

W sobotę Kasiu u nas od 17 dekoracje - kurs decoupage (lampiony) i dekoracje świąteczne. Postaramy się nie powielać Twoich wzorów, ale ciężko będzie przy takim wyborze wianków.

Wpadnij choć na chwilkę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 14:05, 28 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
cudne wianki!! podziwiam zdolności! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 12:14, 31 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiu i Wiesiu

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies