Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projekt przedogródka pilnie potrzebny

Pokaż wątki Pokaż posty

Projekt przedogródka pilnie potrzebny

Sabi 13:05, 04 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 11


Witam niesmiało Ogrodowiczów
oto jedno zdjęcie, które w tym momencie posiadam, przedogródek sama trawa i kostka, marzą mi się jakieś nasadzenia ale zupełnie nie mam pomysłu i odwagi.
Byłabym, wdzieczna o wszelkie porady, uwagi sugestie a ja jak tylko będę mogła wrzucę lepsze zdjęcia
____________________
Efffa 13:06, 04 maj 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj Sabi, pokaż co tam masz?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Sabi 13:20, 04 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 11
po dwóch stronach chodnika są dwa asymetryczne trawniki, plot idzie po skosie
____________________
Sabi 18:32, 04 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 11
Tu kolejne zdjęcia pokazujące rozmiar przedogródka i jego smutek
zamierzam przekopać cały trawnik bo pod cieńką warstwą ziemi są stare fundamenty i podjazd po dawnym domu i niczego sie nie da poadzić co ma jakiś większy system korzeniowy...
chciałabym stworzyć tu zakątek sielski, pasujący do charakteru mojego domu


____________________
Gardenarium 09:40, 06 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Domek jest śliczny, niestety jako pierwsze ukazują się kosze na samym wejściu, nie mogą tutaj stać, muszą być schowane. Druga sprawa to ściana sąsiada po lewej, też trzeba ją złagodzić, żeby tak nie przyciągała wzroku. Przedpłocie też można zagospodarować jak u mnie w ogrodzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:42, 06 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sielski? posadź róże i byliny, może da się wygrzebać trochę dołka na jakieś kwitnące drzewko, ozdobną wisienkę, albo jabłoń 'Royality'.?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sabi 09:56, 06 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 11
dziękuję Danusiu za sugestie w myśl powiedzenia "kto wchodzi na chwilę widzi na milę", faktycznie te kosze są paskudne a ja tego nie widziałam
już będę szukać Twojego przedplocia
____________________
Gardenarium 10:34, 06 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W wizytówce. Idę do Ciebie..bum kosze ze śmieciami i wącham i patrzę zamiast wąchać pachnące róże na łuku jak u mnie

Tutaj pośrodku jest rabata na ulicy, To wielka wartość dodana, że mam ten kawałek między asfaltem a moim murem

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1349-wizytowka-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy?page=2
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sabi 11:05, 06 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 11
już znalazłam Twoje "przedpłocie" marzenie...
____________________
Sabi 19:01, 06 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 11
A z koszami to muszę pomyśleć jak je ulokować przy płocie, czy jakiś murek czy obsadzić iglakami...muszą być na zewnątrz, gdyż bardzo nieregularnie sa opróżniane. Jedno jest pewne, tu gdzie stojąto faktycznie zgroza!!!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies