Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Bawaria.

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawaria.

Basilikum 12:46, 24 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
znalazlam wlasnie zdjecia ratusza z bliska, ze skala dokad byla powodz w jakich latach. Najwyzsza kreska (taka prawie nie widoczna) to ostatnia powodz z 2013 roku.
Czasami sobie spacerujemy uliczkami w okolicy Inn i tam do dzis jeszcze widac slady powodzi.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 13:00, 24 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak u nas dzieci mówiły nad wodą: Tu głęboko, trzy razy Ciebie nakryje!
Takie też miałam skojarzenia patrząc na to zdjęcie. Strach się bać takiego żywiołu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
MarcinKRK 23:01, 04 sie 2017


Dołączył: 05 cze 2016
Posty: 331
Ponieważ będę w najbliższych dniach przejazdem w Bawarii szukałem tu ciekawych ogrodów, które mógłbym po drodze odwiedzić. Niestety nie znalazłem. Jedyny, całkiem dobrze w tym wątku "opisany", zdaje się nie leży w Bawarii. Szkoda, no cóż, szukam dalej...
Basilikum 00:04, 05 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Marcin napisz mi na PW gdzie bedziesz to moze uda mi sie Cie pokierowac w ciekawe miejsce.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Spikeman 00:47, 17 sie 2017


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 28
Proponuję pałac biskupów w Wurzburgu,całkiem niezły.Warte obejrzenia jest rosarium w Bambergu.
Kasiek 15:25, 21 sie 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
MarcinKRK napisał(a)
Ponieważ będę w najbliższych dniach przejazdem w Bawarii szukałem tu ciekawych ogrodów, które mógłbym po drodze odwiedzić. Niestety nie znalazłem. Jedyny, całkiem dobrze w tym wątku "opisany", zdaje się nie leży w Bawarii. Szkoda, no cóż, szukam dalej...


Pewnie juz musztarda po obiedzie, ale...
Ogrod botaniczny w Monachium,
botaniczny w miescie Augsburg,
zoologiczno-botaniczny ogrod Wilhelma w miescie Stuttgart.

Relacje z Augsburga kiedys pokazywalam, moge ja powtorzyc, z Monachium nie mam fotek ( nie wiem dlaczego) a z Wilhelma mam jeszcze gorace, bo bylam tam wczoraj. Moze dzisiaj wieczorem uda mi sie pokazac to miejsce

Wyspe Mainau pokazywalam jako okolice...mysle ze warto tam pojechac, nawet jezeli nie jest to na terytorium Bawarii
____________________
Bawarka
Kasiek 22:17, 21 sie 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Zapomnialam calkiem o pieknym ogrodzie botaniczno-dendrologicznym w Ulm. Rowniez go juz pokazywalam.
____________________
Bawarka
Jarek78 15:09, 24 wrz 2017

Dołączył: 24 wrz 2017
Posty: 4
Tak, ten w Ulm jest świetny. Byłem, widziałem, polecam!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies