Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

makadamia 08:04, 04 kwi 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
kupuj, kupuj - ile osób tyle opinii.
jak kupisz - to sobie wyrobisz własną
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 08:54, 04 kwi 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ja tam jestem fanką bergenii ,owszem teraz wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy ale już za chwileczkę wstanie i te jej wielkie liście są super. To żelazna roślina która wszędzie da radę. U mnie to taka zapchajdziura ,trzeba ją tylko odmładzać jak już długie pędy dostaje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 10:23, 04 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Basiu , Paulinko , Asiu - no czekam aż się weźmie czekam wiem ze zimno było itp ale powiem Wam jakoś mnie nie podnieca...
zobaczymy
zostawić zostawię ale chyba nie w takiej ilości i formie jak jest

Aniu - u każdego każda roślina się inaczej spisuje a nuż u Ciebie będzie ładna bo Ty to wszystko takie wypasne masz

Asia - wiem że jesteś fanką bergenii, ja też ...byłam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 11:14, 04 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Wczoraj wyczyściłam jedną dużą rabatę, ale wiatr tak wiał że musiałam skończyć bo wydawało się że głowa mi odpadnie

dzisiaj jak zdążę zetnę wszystkie trawska itp i może uprzątnę małą rabate na przodzie w której bez przerwy grasuje złośliwe łaciate "COŚ" czyli mój pies

roślinki pomału wychodzą, największe są liliowce i pysznogłówki, no i kocimiętka , seslerie się zebrały szałwia marnie przez to zimno
jeden z trzcinników avalanche chyba do wywalenia i chyba wsadzę tam trzcinnika KF o ile nie będzie za ciasno mus popatrzeć z przymrużonym okiem
bo chyba okno przesłoni..hmmm
zobaczym

wiecie jakie zaciemnienie mam wczoraj przez 2 godziny myślałam jak się nazywa roślina którą mam przesadzić...czizzzzzz po 2 godzinach się poddałam bo nie mogłam sobie przypomnieć że to cholerna runianaka !!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
12:01, 04 kwi 2018
nie wiem czy u ciebie laurowisnia sie sprawdzi ...u mnie te Otto po pierwszym sezonie padły bo tez chciałam sobie posadzić ...we Wrocławiu daja rade a im dalej na wschód tym gorzej z ich zimowaniem
Zana 12:04, 04 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A mnie się tak te bergenie podobają, hmmm...

Runiankę naprawdę trudno zapamiętać, nie dołuj się
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kawa 12:12, 04 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Justynko no boję się trochę tej laurowiśni u nas to różnie jest a szkoda mi kasy
Anuś - nie dołuję się ale wiesz co to oznacza nie ...starość hihih
dobrze że młoda duchem jestem
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 12:39, 04 kwi 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nooo laurowiśnia trudny temet, byłam napalona ale u mnie na wschodzie szans nie widzę bergenia też u mnie klapła, ale ja się z nią nie cyrkolę, do zera liście obrywam

graby rosną ?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 14:37, 04 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
iwka napisał(a)
nooo laurowiśnia trudny temet, byłam napalona ale u mnie na wschodzie szans nie widzę bergenia też u mnie klapła, ale ja się z nią nie cyrkolę, do zera liście obrywam

graby rosną ?

ja miałam sobie żywopłot z niej zrobić i w sumie dobrze że mnie olśniło
bergenii prawie wszystkie liście wyrywam

graby nooo nie wiem czy żyją - mam nadzieję że teraz jak ciepło to wreszcie ruszą
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
malgol 11:38, 05 kwi 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Nawet u mnie laurowiśnie przemarzają...ja nie mam ,ale sąsiedzi co roku narzekają
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies