Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym od linijki - ogród Ivony

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym od linijki - ogród Ivony

lojalna_ 11:29, 12 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No nie jaka Ty kobitka przezorna jestes
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ivo 11:34, 12 paź 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
siakowa zapowiadała na forum śnieg - pogody nie trzeba oglądać
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
lindsay80 11:48, 12 paź 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
o czyli jednak wiśnie
Pamiętam jak podpytywałaś u mnie jak sadziłam kilka miesięcy temu....
Muszę się troszkę wrócić do przodu, żeby poczytać co tam przy nich zaplanowałaś.

Te białe widoczki to zniką tak szybko jak się pojawiły, musimy to jakoś przetrzymać.
____________________
Tu ma być ogród :)
lojalna_ 10:54, 13 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Fajnie ze strat nie zaliczyłas
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
iwka 08:57, 14 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
byłam już kiedyś u Ciebie i gdzieś wątek zagubiłam teraz zaznaczam i będę zaglądać
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
magnolia 09:44, 14 paź 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ivo napisał(a)

Na planie:

Obiecałam się wtrącić, to się wtrącam.
Układ z takim zębem jest wg mnie fajny, jednak niepokoi mnie pomysł na dwie równoległe scieżki po trawniku ( chyba że źle rozumiem ten plan)- jedna do warzywnika, druga do placyka.Z domu będzie to wydłużało i zwężało widok.
Jak robimy ząb, to może juz odpuścić białą scieżkę?
Pomysł na odcięcie warzywnika żywopłotem i miskantem przed nim, super- poprawi proporcje.
Placyk po lewej....a może zrezygnować z niego, albo dośc mocno go skrócić, a za to pokombinować rabatę przy tarasie ( nie wiem jak z otoczeniem tarasu, coś chyba juz jest wokół,ale niedużo)- może wyciągnąc rabatę przy tarasie w lewo, albo blisko tarasu zrobić rabatę od ogrodzenia w stronę domu ( tez prostokąt jakiś)

Drzewo w żwirze przy placyku leżakowym... Może miłorząb?
____________________
nawigatorka 09:47, 14 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Te biale kreski to "zamazanie" poprzednia naniesionych na rysunek

A z tego co pamietam to placyk po lewej ma byc brzozowym zagajnikiem.tyle w roli adwokata.reszte wyjasni gospodyni
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 09:50, 14 paź 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ivo napisał(a)

Witaj sąsiadko agatko !
Ja na dwutygodniowym urlopie z planami ogrodowymi ale taki skwar że ciężko cokolwiek robić jak narazie to siędzę i robie przetwory z ogórków bo u mnie wysyp. W miedzyczasie cos tam nabazgralam. Im więcej myślę tym częściej zastanawiam się czy za tymi kostkami nie dac samej werbeny bez traw ML czy Gracilimus bo tam faktycznie wychodzi wąsko to jest ta opcja pierwsza. Albo zrobić tak jak u Madżen obwódki bukszpanowe a w środku werbena a w przerwach miedzy trojką drzew dać gracki rys. 2


Tu jest fajnie z tymi wiśniami.
pod spodem kostki buksowe.
Z miskantem chyba za ciasno i potęguje 'wzdłuzność' tej rabaty- można się na to zdecydować, ale te kostki odbieram jakby miały właśnie robić robotę odwrotną.
Pomyślę nad nią jeszcze
____________________
malkul 09:51, 14 paź 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
Te biale kreski to "zamazanie" poprzednia naniesionych na rysunek

A z tego co pamietam to placyk po lewej ma byc brzozowym zagajnikiem.tyle w roli adwokata.reszte wyjasni gospodyni


jak zwykle świetnie nawigujesz
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
magnolia 09:53, 14 paź 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nawigatorka napisał(a)
Te biale kreski to "zamazanie" poprzednia naniesionych na rysunek

A z tego co pamietam to placyk po lewej ma byc brzozowym zagajnikiem.tyle w roli adwokata.reszte wyjasni gospodyni


to świetnie.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies