Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym od linijki - ogród Ivony

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym od linijki - ogród Ivony

iwka 11:59, 25 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ivo napisał(a)
No i poczyniłam


fajnie to wyszło w jakich odstępach sadziłaś bukszpany?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
lindsay80 12:01, 25 paź 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Na pewno będzie to fajnie wyglądać jak wszystko podrośnie - Asia ma zawsze fajne pomysły
____________________
Tu ma być ogród :)
ivo 12:19, 25 paź 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Bukszpany sadziłam 7 sztuk na metr.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
nawigatorka 12:28, 25 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mysle ze.czosnki jak najbardziej-one z tego co kojarze dosc pozno kwitna wiec ID beda juz po zimie rozrosniete wiec liscie czosnkow przyslonia.poza tym one nie maja takich zlych tych lisci.

Dziewczyny nie wiem czy moje pomysly zawsze takie fajne ale tu jestem.spokojna o efekt i ciesze sie ze nie balas sie tego 2x3 drzewa.fajnie to łamie schematy. I takie duze plamy roslin tez faj beda sie prezentowac. A przed tujami cos planujesz? I ja w tej przerwie miedzy trzewami nic bym nie dawala-to jest tam taki oddech.super.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ivo 12:34, 25 paź 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Czochy dam w te ice dance tylko nie wiem jaka ilość dać na 1 metr kwadratowy. Przed tujami nic nie daje bo tam jest za mało miejsca tzn. teraz sie wydaje że jest dużo ale jak tujki urosną to sie zrobi ciasno. Mi ta rabata też gra. Bardziej sie martwie o tą drugą z tyłu ale bede coś kombinować bo tam przed tymi miskantami jest taki placyk 2 x 8 metrów i 2 metry to troche wąsko na leżaki ewentualnie zostaje ławka albo hamak . Albo rabate poszerzyć ale już troche nie mam nerwów.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
nawigatorka 22:53, 25 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)
Czochy dam w te ice dance tylko nie wiem jaka ilość dać na 1 metr kwadratowy. Przed tujami nic nie daje bo tam jest za mało miejsca tzn. teraz sie wydaje że jest dużo ale jak tujki urosną to sie zrobi ciasno. Mi ta rabata też gra. Bardziej sie martwie o tą drugą z tyłu ale bede coś kombinować bo tam przed tymi miskantami jest taki placyk 2 x 8 metrów i 2 metry to troche wąsko na leżaki ewentualnie zostaje ławka albo hamak . Albo rabate poszerzyć ale już troche nie mam nerwów.

Jak Ci nie gra to z doswiadczenia wiem,ze trzeba obmyslic tak by gralo.bo inaczej bedziesz zmieniac za rok.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:56, 25 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)



A te roniczki to w Casto widzialam.zgadza sie? Tez mi sie podobaja
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ivo 09:22, 26 paź 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Tak w Casto Są fajne i różne kształty miały.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Magda70 20:08, 28 paź 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ivo napisał(a)

Szmaragdy ukorzeniałam chyba 4 albo 5 lat temu poprzez oderwanie z piętką i to moczyłam w ukorzeniaczu i do cienia.Szmaragdy super się ukorzeniają i bardzo szybko.



Ty to szkółkę powinnaś otworzyć
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:16, 28 paź 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ivo napisał(a)
Witaj Madziu ! No faktycznie ty u mnie chyba 1 raz jesteś a ja u Ciebie już od dawna. I już tyle razy Cię maglowałam pytaniami. Cieszę się że jesteś. Nawigatorka mówiła mi że w kupie siła, a ja będę potrzebować porad bo dopiero planuję więc każda osoba która tu zagląda jest bardzo mile widziana A twój ogród jest dla mnie inspiracją - szczególnie grabowa jest moją faworytką.


Jestem, jestem...ale widzisz jakie mam tempo
dopiero dziś przelecialam wątek od początku i widzę, że fajne pomagierki masz
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies