Gdzie jesteś » Forum » Nawadnianie » Nawadnianie w małym ogródku

Pokaż wątki Pokaż posty

Nawadnianie w małym ogródku

KozaLKS 17:38, 30 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 24
Witajcie. Chciałbym założyć prosty system nawadniający do mojego ogródka. Z racji tego że w tej chwili i tak przechodzi on delikatną modernizację uznałem że teraz jest dobry czas na tego typu udogodnienie. Ogród jest kwadratem o wymiarach 6mx6m. W centralnej jego części będzie trawnik a dookoła rabata zasypana drobnym kamieniem. Myślałem by założyć jeden zraszacz który by się wynurzał ze środka trawnika oraz kilka dodatkowych mikrozraszaczy które by zraszały rabatę na brzegach ogrodu. Jak wam się to widzi? Oto fotki jak to wygląda teraz i mniej więcej jak ma to wygladać po skończonej pracy.

____________________
Kamil -Bezstresowo - powoli do przodu...Działka****Ogródek przy domu
Gardenarium 07:39, 02 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zraszaczy np.Toro statyczny 570z powinno być 5 lub 6. Zrób schemat rzut z góry z wymiarami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KozaLKS 09:10, 02 lip 2015


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 24
Witam. Pani Danusiu już znalazłem informacje w temacie zraszaczy firmy TORO i widzę że ten sprzet sie u mnie sprawdzi.Dysze z regulowanym kontem zraszania pojdą dookoła przy płocie a ze stałym na srodku.
____________________
Kamil -Bezstresowo - powoli do przodu...Działka****Ogródek przy domu
benita 18:09, 04 gru 2017

Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 4
też mam mały ogródek i experci polecili mi podziemny zbiornik na deszczówkę. Nie dość, że wodę do podlewania zbieram za darmo, to i nie zajmuje on dodatkowego miejsca, a jak wiadomo, w małym ogródku liczy się każdy centymetr
Major 15:44, 19 lut 2018

Dołączył: 19 lut 2018
Posty: 6
ogólnie taki zbiorniczek można sobie wykorzystać np pod natrysk, podlewanie ogrody przy pomocy pompy
Ignacyyy33 13:59, 23 kwi 2018

Dołączył: 23 kwi 2018
Posty: 1
Witam, ja również posiadam mały ogródek. W celu nawadniania kupiłam 2 dysze, które się sprawdzają bardzo dobrze. Rośliny są piękne i nie potrzebują większej uwagi. Dysze zakupiłam w sklepie Internetowym [reklama]. Pozdrawiam.
groszek76 20:07, 07 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 3
Bardzo ładny ogródek! My mamy troszkę większy, bo ok 400 m2 i zainstalowaliśmy system nawadniania gardena [] Spore ułatwienie, biorąc pod uwagę fakt, że sporo z mężem pracujemy. Możemy być spokojni o nasz trawnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies