Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Zielen miejska w Toronto

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielen miejska w Toronto

syswia 00:45, 08 lip 2015

Dołączył: 15 mar 2014
Posty: 37
A oto malenki parczek, rzut beretem od mojego biura. Ma w sobie wszystko, co podoba mi sie w ogrodzie: funkcjonalne, pooddielane pokoje, duzo zieleni, nieduza, spokojna paleta kolorow (biel, fiolet,roz), plynaca wode, kilka miejsc do kontemplowania zreszta, sami zobaczcie.












____________________
Syswia-Ogrodek warzywny bijou
syswia 00:46, 08 lip 2015

Dołączył: 15 mar 2014
Posty: 37
Dla Kachat- pan w czerwonej koszulce siedzi pod serviceberry
____________________
Syswia-Ogrodek warzywny bijou
MirellaB 08:07, 08 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Fakt ładnie A na pierwszym zdjęciu niebieskie i czarne to śmietniki?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ziele 08:28, 08 lip 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Gusta mi się chyba zmieniają Park przepiękny. Pierwsze zdjęcie zrobiło na mnie wrażenie.
Jakie to drzewa rozpięte po obu stronach? Grab, buk...?
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
syswia 02:36, 09 lip 2015

Dołączył: 15 mar 2014
Posty: 37
MirellaB napisał(a)
Fakt ładnie A na pierwszym zdjęciu niebieskie i czarne to śmietniki?


MirellaB Smietniki.... watpliwej urody, ale Kanadyjczycy bywaja praktyczni az do bolu... Jestesmy w trakcie igrzysk PanAm - duzo turystow sie szweda po miescie - moze dlatego

Ziele Ani buk ani grab. Nie wiem, co to, a przygladalam sie kilka razy. Lisc z wygladu przypomina jablon, ale nie ma ani sladu owocow ani zawiazkow. A przeciez nawet tak mocno przycinana jablon rodzilaby...
____________________
Syswia-Ogrodek warzywny bijou
kachat 11:41, 11 lip 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ale ładnie! Super skomponowany parczek, taki mały a jaki przemyślany Fajnie masz, tak blisko taki miły zakątek

Świdośliwa bardzo ładnie tam wygląda. Myślałam, by u siebie posadzić taką o jednym pniu - chyba trochę mniejszą koronę by wtedy miała.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Joe8932 11:57, 13 lip 2015

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 5
ciekawe miejsca a tymabrdziej w środku miasta to fajnie wygląda. Szkoda ze w PL nie ma tylu pieknych parków w miastach
syswia 04:14, 15 lip 2015

Dołączył: 15 mar 2014
Posty: 37
Joe8932 napisał(a)
ciekawe miejsca a tymabrdziej w środku miasta to fajnie wygląda. Szkoda ze w PL nie ma tylu pieknych parków w miastach

Na pewno sa! W Warszawie mieszkalam tuz przy Parku Lazienkowskim i do niego porownuje kazdy nowo poznany park.... Nie wiem skad jestes, ale Warszawa na przyklad jest bardzo zielonym miastem.
____________________
Syswia-Ogrodek warzywny bijou
AgaeM 18:27, 23 lip 2015


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Bardzo mile miejsce. Tez bym cgciala takie obik pracy. Kawa na laweczce...
____________________
szałwie czy lawendy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies