Gdzie jesteś » Forum » Ochrona przed chorobami i szkodnikami » Piszczałka w ścianie

Pokaż wątki Pokaż posty

Piszczałka w ścianie

heszkewmeszke 16:07, 27 sie 2015

Dołączył: 27 sie 2015
Posty: 3
witam mam problem

mam pokoj obok ogródka ( pod ziemia) i jest u nas strasznie duzo nornic
w te wakacje zauwazylem dziure pod dom pomyslalem ze to ta nornica .

i teraz wyryla tunele w scianie i cala noc chrupie do tego piszczy nwm czy ona wydaje taki dzwiek czy nie.
Ale od 11 do 4 w nocy tak piszczy gloslo az uszy bola ale wydaje mi sie ze w te ich tunele wszedl chrząszcz i to on tak piszczy . do tej dziury pod dom wlalem z 10litropw wody i nadal wciaga wode. jak się tego pozbyc sciany nie rozwale. moze tego chrzaszcza jakims dzwiękiem da sie z tamtad wyploszyc czy cos? bo 3 nocy nie wytrzymam :/
heszkewmeszke 20:20, 27 sie 2015

Dołączył: 27 sie 2015
Posty: 3
pomylka nie chrzaszcz tylko świerszcz
Gardenarium 15:24, 28 sie 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie wiem jak wygonić świerszcza.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
heszkewmeszke 16:11, 28 sie 2015

Dołączył: 27 sie 2015
Posty: 3
ja zwariuje z nim :/
Gardenarium 16:47, 28 sie 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapuścić jakiś gaz jak na trucie much. nie wiem.

Moim zdaniem trzeba zadzwonić do firm zajmujących się tępieniem owadów i deratyzacją, oni powinni wiedzieć w takim przypadku co robić i jak wygonić intruza.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies