Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

sylwia_slomc... 14:03, 05 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
Ogródek sobie poradził jak umiał , a z tego co widać świetnie mu to wyszło Ja po takiej nieobecności u siebie musiałabym usiąść i płakać bo moją powierzchnię nie tak łatwo okiełznaćA Wy rach ciach i gotowe
Świetna wycieczka i to w jakim fajnym gronie
Namyślaj się do mnie na 15 lipca co?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
14:55, 05 lip 2018
fajny juz masz ten ogród nie widać że nie było was tyle czasu

jednak jak juz są wieksze rosliny i gestwina to nie ma juz tyle roboty bo plewienie odpada które jest najbardziej czasochłonne

a młodzież ...no cóż ...ogrodnikiem sie zostaje z wyboru albo z przymusu ...nie przymuszałaś to wybrali inny styl spędzania czasu ja jak patrze na ta młodzież to sie cieszę ze oni chca choc przez chwilę poużywać tarasu i świeżego powietrza (bez tabletu i komputera)
malgorzata_s... 18:14, 05 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
anabuko1 napisał(a)

Gosia elegancki ten twój ogród pełen rożnych będę.
Hakonki piękne.

Co to za sliczna czerona tawulka ??
Ona jest taka wysoka ??
Hortensje ,hosty też ładnie się prezentują u ciebie


Tawułka normalnej wielkości tylko monarda niziutkaNie wiem jak się nazywa

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:17, 05 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ogródek sobie poradził jak umiał , a z tego co widać świetnie mu to wyszło Ja po takiej nieobecności u siebie musiałabym usiąść i płakać bo moją powierzchnię nie tak łatwo okiełznaćA Wy rach ciach i gotowe
Świetna wycieczka i to w jakim fajnym gronie
Namyślaj się do mnie na 15 lipca co?


Sylwuś ogarnęłam w większości busz w tydzieńNie tnę jeszcze bukszpanów bo to kolejny tydzień a i pogoda do cięcia nie sprzyjająca.Kanty wreszcie widać a zarośnięte były całkiem
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:20, 05 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
eee_taam napisał(a)
fajny juz masz ten ogród nie widać że nie było was tyle czasu

jednak jak juz są wieksze rosliny i gestwina to nie ma juz tyle roboty bo plewienie odpada które jest najbardziej czasochłonne

a młodzież ...no cóż ...ogrodnikiem sie zostaje z wyboru albo z przymusu ...nie przymuszałaś to wybrali inny styl spędzania czasu ja jak patrze na ta młodzież to sie cieszę ze oni chca choc przez chwilę poużywać tarasu i świeżego powietrza (bez tabletu i komputera)


To prawda w buszu chwastów nie widać, trzeba zaglądać głębiej aby dostrzec ale po co? Młodzi wolą inne rozrywki i trudno Jak nie poradzę to odpuszczę trochę i już
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:21, 05 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:22, 05 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sebek 18:23, 05 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jacy opaleni!
Mnie czeka smażenie się we wrześniu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malgorzata_s... 18:26, 05 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Sebek napisał(a)
Jacy opaleni!
Mnie czeka smażenie się we wrześniu


Sebuś jak fajnie Cię widzieć Wieki całe się nie widzieliśmyZazdroszczę że jesteś przed smażeniem
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 19:55, 05 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Małgoś, już Ci mówiłam, że u Was wcale nie widać, że ogród bez ogrodników został. U mnie Meksyk, ale ogarniemy

Twoje hakonki żyją u mnie, to zauważyłam I cieszę się, że u Ciebie już dziur po ich kopaniu nie widać

Nie możemy wrócić...z roboty mnie wywalą...chyba, że na emeryturkę Rysia w czwórkę przejdziemy???
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies