Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

malgorzata_s... 22:00, 12 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
hanka_andrus napisał(a)
Sylwio, święta racja! Dlatego stale zaglądam do Was i czasami coś sensownego oprócz ach i och napiszę. Ale mi już musicie wybaczyć, że tak mało, ja tu prawie matuzalemka.

Gosiu, Wybacz, wolę jednak swój uśmieszek zostawić niż lajka.


Już wyjaśniłam że nie chodzi o to aby nie pisać. Zresztą nie ma o czym dyskutować bo nie ma lajków i już
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasya 22:06, 12 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42198
Tu poproszę krzesełko, można siedzieli się gapić przed siebie


____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
malgorzata_s... 22:12, 12 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasya napisał(a)
Tu poproszę krzesełko, można siedzieli się gapić przed siebie



Kasiu są ławeczki.Jedna między anabelkami a druga za karmnikiem ale i krzesełko postawię dla Ciebie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 22:28, 12 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
malgorzata_szewczyk napisał(a)
To nie o to chodzi aby nie pisać i nie chwalić. Źle zrozumiałaś. Chodzi o to že czasem oglądam i nic nie piszę bo czasu brak i wtedy abyś wiedziała že zaglądam kliknęłabym lajka. Nie jestem w stanie wszędzie gdzie zaglądam pisać i wychodzi na to że nie bywam. Chciałbym wiedzieć że ktoś zagląda nawet jak nic nie pisze i tyle.

Gosiaczku to zrozumiałe, że nie wszędzie piszemyA zaglądamy w miarę możliwości, też nie wszędzie się da. Wystraszyła mnie wizja drugiego Fb
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 22:36, 12 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
sylwia_slomczewska napisał(a)

Gosiaczku to zrozumiałe, że nie wszędzie piszemyA zaglądamy w miarę możliwości, też nie wszędzie się da. Wystraszyła mnie wizja drugiego Fb


No co ty. Ja chciałbym aby każdy wiedział że zaglądam i tyle.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 22:46, 12 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale skrzaciki słodkie, pasują takie skrzaty do Mojej bajki . Gosieńko fura pięknych zdjęć, cudownego ogrodu. Fajna masz tą różowa budleję. Moja ostatnio kupiona miała być właśnie taka, a jest fioletowa. Ale niech rośnie, przecież zmieszczę jeszcze jedną . Czy mi się wydaje, czy może dosadziłaś jeszcze jednego klona nad oczkiem?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 22:54, 12 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Katkak napisał(a)
Ale skrzaciki słodkie, pasują takie skrzaty do Mojej bajki . Gosieńko fura pięknych zdjęć, cudownego ogrodu. Fajna masz tą różowa budleję. Moja ostatnio kupiona miała być właśnie taka, a jest fioletowa. Ale niech rośnie, przecież zmieszczę jeszcze jedną . Czy mi się wydaje, czy może dosadziłaś jeszcze jednego klona nad oczkiem?


Kasiu koło oczka dwa kliniki w koszach są. Urosły więc może dopiero je dopatrzyłaśPewno że budleję zmieściszMoja z tych niskich jest.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
yolka 23:09, 12 lip 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Też siadłabym i gapiła, śliczny widok, trawnik masz ładny, u mnie prawie wypalony
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ewa777 23:14, 12 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Trawnik jak dywanik I te piękne śnieżnobiałe anabelki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
08:13, 13 lip 2018
malgorzata_szewczyk napisał(a)
To nie o to chodzi aby nie pisać i nie chwalić. Źle zrozumiałaś. Chodzi o to že czasem oglądam i nic nie piszę bo czasu brak i wtedy abyś wiedziała že zaglądam kliknęłabym lajka. Nie jestem w stanie wszędzie gdzie zaglądam pisać i wychodzi na to że nie bywam. Chciałbym wiedzieć że ktoś zagląda nawet jak nic nie pisze i tyle.



mnie najbardziej pasuje idea instagrama gdzie wchodzę i mam cała moja galerię na wyciągniecie reki nie szukam 100lat....a pod każdym zdjęciem mam komentarze ....również te z serii ...:jest pięknie ..cudownie ..itp" ...przeglądanie w ten sposób zdjęć jest mniej czasochłonne ... a i opis do zdjęć można zrobić jest przejrzyście i mniej czasochłonne (nawet ogrodowisko ma swój profil na FB kazdy widzi ile ludzi lajkuje te zdjecia co Danusia tam zamieszcza i jakie sa komentarze )

FB czy IG ...nie zastąpią forum bo tam jest zbór wszystkich tematów życiowych jeden wielki wór w którym sie czasem trudno odnaleźć....i na tych portalach mowy nie ma żeby udało sie dokonać tego co zrobiło forum ...czyli nawiązywania konaków z ludźmi w świecie rzeczywistym .....choc prawda taka że jak w kazdej społeczności potworzyły sie lokalne podgrupy które spedzaja juz wspólnie czas i traktuja te chwile jako prywatne bez opisywania tego na forum.....i to jest to co jest najlepszego w tym forum .....te znajomości ...mniej lub bardziej zażyłe


dużo osób sie z forum wycofało ...własnie dlatego że wejscie na forum ...to nie jest 15min do kawy oblecenie ulubionych watków zeby byc na bieżąco ...a robi sie z tego godzina dwie trzy ....a i tak nie uda sie ogarnąc połowy tego co by chciał....i zamiast człowiek sie pozytywnie zainspirować czy doładować ...sie flustruje ze czas minął a nie wiele z tego dla siebie wyniósł


kolejnym czasozżeraczem jest wstawianie zdjęc ...trwa ono długo ....na FB czy IG ...wybieram sobie zdjecia co chce załaczyć raz ...klikam raz żeby je dodać ...i kilka sekund i mam juz posta ....tu jest to czasochłonne ...czasem nawet mi schodzi z godzine .....i nie wiadomo czy te zdjecia jest jeszcze komu pokazywać czy kogos to interesuje? czy zobaczyło je dwie czy dwiescie osób?


to samo dotyczy pytan i odpowiedzi na nie ....nie wiesz czy ktoś do kogo było skierowana odpowiedz ja przeczytał ( tylko jak odpisze cos byle odpisac to wiesz że był i widział)

po prostu chodzi o to ze forma forum jest mocno rozbudowana i nie dopasowuje sie do ludzi którzy maja mało czasu ....wiec duza grupa osób sie wycofała z regularnego bywania tutaj własnie dlatego ze nie ma czasu ....no z telefonu obsługa forum jest beznadziejna ...nie lubie ogladac forum na telefonie ....a juz pisanie z niego na forum to koszmar

i na koniec jeszcze temat rewizyt ....to jest najgorszy element tego forum (( niestety


ufff....moze Danusia to przeczyta i będzie mogła cos z tym zrobić ....nie wiem ...ale wiem ze ona sama bywa tylko w kilku watkach i to sporadycznie .....nie pokazuje juz swoich realizacji ...swoich wyciecieczek tez juz nie opisuje z takim entuzjazmem jak na poczatku .......wiekszość wątków ja kompletnie nie interesuje ....kiedys bywała we wszystkich ...a dziś nie bywa....wiadomo chroniczny brak czasu ....a to przecież jej podwórko ...które sie wykrusza ....bo forma przegladania forum nie jest dopasowana do realiów czasowych jakimi dysponuja ludzie forum zostało w pierwotnej formie i nie reaguje na zmieniajace sie potrzeby ludzi.


nowoprzyjety dzis ...nie jest w stanie na tym forum znaleźć ...szybko i skutecznie waznych i istotnych informacji dla siebie .....a to forum tematyczne jest i żeby sie dogrzebac potrzebuje duzo czasu a ze go nie ma to sie zniecheca ...i jak przychodzi z konkretnymi pytaniami na forum to oczkuje gotowca ....ale nawet stali bywalcy nie sa w stanie tych informacji szybko znaleść i podac gotowca na tacy ....bo zeby to odszukac to tez potrzeba poswiecić zbyt wiele czasu itp itd )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies