Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

Kindzia 09:43, 13 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Małgoś...ale masz trawnik! Nawet Rysiowi nie pokażę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 10:28, 13 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
eee_taam napisał(a)



mnie najbardziej pasuje idea instagrama gdzie wchodzę i mam cała moja galerię na wyciągniecie reki nie szukam 100lat....a pod każdym zdjęciem mam komentarze ....również te z serii ...:jest pięknie ..cudownie ..itp" ...przeglądanie w ten sposób zdjęć jest mniej czasochłonne ... a i opis do zdjęć można zrobić jest przejrzyście i mniej czasochłonne (nawet ogrodowisko ma swój profil na FB kazdy widzi ile ludzi lajkuje te zdjecia co Danusia tam zamieszcza i jakie sa komentarze )

FB czy IG ...nie zastąpią forum bo tam jest zbór wszystkich tematów życiowych jeden wielki wór w którym sie czasem trudno odnaleźć....i na tych portalach mowy nie ma żeby udało sie dokonać tego co zrobiło forum ...czyli nawiązywania konaków z ludźmi w świecie rzeczywistym .....choc prawda taka że jak w kazdej społeczności potworzyły sie lokalne podgrupy które spedzaja juz wspólnie czas i traktuja te chwile jako prywatne bez opisywania tego na forum.....i to jest to co jest najlepszego w tym forum .....te znajomości ...mniej lub bardziej zażyłe


dużo osób sie z forum wycofało ...własnie dlatego że wejscie na forum ...to nie jest 15min do kawy oblecenie ulubionych watków zeby byc na bieżąco ...a robi sie z tego godzina dwie trzy ....a i tak nie uda sie ogarnąc połowy tego co by chciał....i zamiast człowiek sie pozytywnie zainspirować czy doładować ...sie flustruje ze czas minął a nie wiele z tego dla siebie wyniósł


kolejnym czasozżeraczem jest wstawianie zdjęc ...trwa ono długo ....na FB czy IG ...wybieram sobie zdjecia co chce załaczyć raz ...klikam raz żeby je dodać ...i kilka sekund i mam juz posta ....tu jest to czasochłonne ...czasem nawet mi schodzi z godzine .....i nie wiadomo czy te zdjecia jest jeszcze komu pokazywać czy kogos to interesuje? czy zobaczyło je dwie czy dwiescie osób?


to samo dotyczy pytan i odpowiedzi na nie ....nie wiesz czy ktoś do kogo było skierowana odpowiedz ja przeczytał ( tylko jak odpisze cos byle odpisac to wiesz że był i widział)

po prostu chodzi o to ze forma forum jest mocno rozbudowana i nie dopasowuje sie do ludzi którzy maja mało czasu ....wiec duza grupa osób sie wycofała z regularnego bywania tutaj własnie dlatego ze nie ma czasu ....no z telefonu obsługa forum jest beznadziejna ...nie lubie ogladac forum na telefonie ....a juz pisanie z niego na forum to koszmar

i na koniec jeszcze temat rewizyt ....to jest najgorszy element tego forum (( niestety


ufff....moze Danusia to przeczyta i będzie mogła cos z tym zrobić ....nie wiem ...ale wiem ze ona sama bywa tylko w kilku watkach i to sporadycznie .....nie pokazuje juz swoich realizacji ...swoich wyciecieczek tez juz nie opisuje z takim entuzjazmem jak na poczatku .......wiekszość wątków ja kompletnie nie interesuje ....kiedys bywała we wszystkich ...a dziś nie bywa....wiadomo chroniczny brak czasu ....a to przecież jej podwórko ...które sie wykrusza ....bo forma przegladania forum nie jest dopasowana do realiów czasowych jakimi dysponuja ludzie forum zostało w pierwotnej formie i nie reaguje na zmieniajace sie potrzeby ludzi.


nowoprzyjety dzis ...nie jest w stanie na tym forum znaleźć ...szybko i skutecznie waznych i istotnych informacji dla siebie .....a to forum tematyczne jest i żeby sie dogrzebac potrzebuje duzo czasu a ze go nie ma to sie zniecheca ...i jak przychodzi z konkretnymi pytaniami na forum to oczkuje gotowca ....ale nawet stali bywalcy nie sa w stanie tych informacji szybko znaleść i podac gotowca na tacy ....bo zeby to odszukac to tez potrzeba poswiecić zbyt wiele czasu itp itd )




Justyś nie ma co dyskutować. Wchodząc na forum zgodziliśmy się na tę formę i już.Ważne informacje i pytania do Danusi trzeba zamieszczać na wątkach tematycznych w których zawsze są odpowiedzi merytoryczne.Danusia zagląda pewno do bardzo wielu wątków tylko czasu na pisanie nie ma podobnie jak
my.Na wątkach prywatnych nie ma co oczekiwać że będą tylko informacje ogrodowe bo sami chcemy sobie pogadać o różnych innych sprawach.Takie forum polubiliśmy i to go różni. Niepotrzebnie o tych lajkach zaczęłam.Kto chce jest na FB i tam moźe też pokazywać ogród bez gadania.Buziaki i koniec tematu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 10:34, 13 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kindzia napisał(a)
Małgoś...ale masz trawnik! Nawet Rysiowi nie pokażę


Kasiu tylko na fotkach taki ładny
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 11:07, 13 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Kasiu tylko na fotkach taki ładny


Noooo, nie wiem
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Dorota123 21:35, 13 lip 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Zachwyciłam się cudownymi hakonkami, żeby moje chciały tak wyglądać. Pysznogłówki też masz gęste, cały Twój ogród wygląda pięknie i bardzo zdrowo. Pozdrawiam i zostawiam swój zachwyt.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Urszulla 22:08, 13 lip 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Dzieci urzędują wszędzieBudleja, lawenda, czosnki główkowate i przetaczniki powodują że w ogrodzie aż się roi od pszczół i motyli


A wiesz że u sąsiadki mnie zachwyciła kwitnąca pora. Czosnków nie miałam w tym roku chyba je coś zjadło więc porę posieję za rok
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ewa777 22:13, 13 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Ewciu to cebulka mamybardzo ładna prawda


Powiem Ci, że wygląda na metalowe dekoracje Ślicznie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 20:11, 15 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Trawniczek pierwsza klasa I dziewczynki w ogrodzie wesolutkie Jak tam woda w oczku? Moczyłaś dziś nóżki?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 21:19, 15 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kindzia napisał(a)


Noooo, nie wiem


Serio serio
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 21:20, 15 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Dorota123 napisał(a)
Zachwyciłam się cudownymi hakonkami, żeby moje chciały tak wyglądać. Pysznogłówki też masz gęste, cały Twój ogród wygląda pięknie i bardzo zdrowo. Pozdrawiam i zostawiam swój zachwyt.


Dorotko bo nie mam suszy. U mnie pada regularnie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies