Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

jolanka 15:56, 06 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Współczuję, wiem jak bardzo chciałabyś już te roboty drogowe mieć za sobą. Ale i tak masz pięknie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
malgorzata_s... 16:10, 06 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
BASIA8 napisał(a)
Widzę Gosiu że koparkowy dojechał. Dzieje się u Was oj dzieje Piękne zmiany a będzie jeszcze piękniej- kwestia czasu. Zima poczeka na Was Buziaki.


oby Basiu, oby
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 16:11, 06 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
jolanka napisał(a)
Współczuję, wiem jak bardzo chciałabyś już te roboty drogowe mieć za sobą. Ale i tak masz pięknie


To trochę jak dwa światy. Z jednej strony pięknie z drugiej roboty
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Basilikum 16:18, 06 paź 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
oj tak pieknie jest nawet z ta koparka w tle i wykopkami zima poczeka, u nas taka piekna pogoda teraz, ze az sie nie chce z ogrodu wylazic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
malgorzata_s... 16:33, 06 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Basilikum napisał(a)
oj tak pieknie jest nawet z ta koparka w tle i wykopkami zima poczeka, u nas taka piekna pogoda teraz, ze az sie nie chce z ogrodu wylazic


U nas też ale mi się nie chce do ogrodu wychodzić puki co.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 17:39, 06 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Hej Gosiu.
Jakie zmiany u Ciebie, oj dzieje się.

Piękną masz jesień w ogrodzie
Buziaczki.
____________________
Gosia
anna_g 17:42, 06 paź 2018


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Gosieńko... zajrzałam po latach i... zatkało mnie. Ewolucja, rewolucja - przepięknie. I widzę, że to jeszcze nie koniec zmian. Oczywista nie dałam rady prześledzić wszystkiego, ale zdjęcia pooglądałam i masz naprawdę po prostu bosko. Tylko tak patrzę na te dwa leżaczki, które się na wielu fotkach pojawiają... one to jakieś "wystawowe" są ? bo tak ciągle biedaki jedne puste stoją i stoją Usiądźcie na nich z Krzysiem i taką fotkę wrzuć. Będzie jeszcze piękniej.
Nie mogę się napatrzyć na te Twoje cuda ogrodowe.
Pozdrawiam gorąco i buziaki wielkie przesyłam dla Was.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
malgorzata_s... 17:49, 06 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mysza napisał(a)
Hej Gosiu.
Jakie zmiany u Ciebie, oj dzieje się.

Piękną masz jesień w ogrodzie
Buziaczki.


oj Myszko kochana za mało się właśnie dzieje.Myślałam że szybciej pójdzie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 17:53, 06 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
anna_g napisał(a)


Gosieńko... zajrzałam po latach i... zatkało mnie. Ewolucja, rewolucja - przepięknie. I widzę, że to jeszcze nie koniec zmian. Oczywista nie dałam rady prześledzić wszystkiego, ale zdjęcia pooglądałam i masz naprawdę po prostu bosko. Tylko tak patrzę na te dwa leżaczki, które się na wielu fotkach pojawiają... one to jakieś "wystawowe" są ? bo tak ciągle biedaki jedne puste stoją i stoją Usiądźcie na nich z Krzysiem i taką fotkę wrzuć. Będzie jeszcze piękniej.
Nie mogę się napatrzyć na te Twoje cuda ogrodowe.
Pozdrawiam gorąco i buziaki wielkie przesyłam dla Was.


Aniu jak super że jesteś. U nas wiele zmian to prawda. Leżaczki były często wykorzystywane ale teraz już nie czas na plażowanie i właśnie je schowaliśmy.
Ogród zmienia się cały czas i staram się ograniczać miejsca pracochłonne aby był czas na cieszenie się z niego a nie tylko robotę ciągłą Strasznie się cieszę że zajrzałaś. Buziaki wielkie i mam nadzieję do zobaczenia
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anna_g 17:57, 06 paź 2018


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Aniu jak super że jesteś. U nas wiele zmian to prawda. Leżaczki były często wykorzystywane ale teraz już nie czas na plażowanie i właśnie je schowaliśmy.
Ogród zmienia się cały czas i staram się ograniczać miejsca pracochłonne aby był czas na cieszenie się z niego a nie tylko robotę ciągłą Strasznie się cieszę że zajrzałaś. Buziaki wielkie i mam nadzieję do zobaczenia


No niech będzie Gosiu - leżaczki poczekają na nowy sezon schowane - wierzę na słowo że faktycznie nie stały cały czas takie samotne.
Ja też mam nadzieję, że do zobaczenia - co tam mam nadzieję, na pewno do zobaczenia
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies