Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

kamila66 22:32, 27 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
sylwia_slomc... 22:33, 27 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
kamila66 napisał(a)

Sylwia na glinie to rśnie jak na turbo doładowaniu Mam jeszcze jeden "projekt" ma 1400 metrów z rowem, bez obaw żadna melioracja. Ogrodziłam po to aby wywozić nadwyżki. W tym roku miałam 100 hortensji bukietowych NN nie oznaczyłam bo nie spodziewałam się takich plonów. Anabel strong ok + 15 szt, lecz z nich nie mogłam zrezygnować. Wywaliłam tuje, które rosły niegdyś po prawej stronie grujecznika część została w oflisowym

Fajnie takie projekty mieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kamila66 22:44, 27 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
sylwia_slomczewska napisał(a)

Fajnie takie projekty mieć

Do Twojego projektu to pikuś mam jeszcze kilka roślin, które chętnie bym usunęła z oflisowego, teraz będzie okazja i to bez wyrzutów sumienia.
Mam już tam sprawdzoną werbenę P, rośnie bez podlewania. Gdyby zdarzyło się tak, ze wszystko padnie będę miała pole werbenowe
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Wendy79 13:29, 29 lis 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ależ Ci ogród "dorośleje". Piękne róże, szczególnie wpadła mi w oko ta ciemna, przy wejściu, bo takiego koloru szukam do siebie na wymiankę innej. I cudowne lilie wypatrzyłam. Cegła i drewno, z roku na rok szlachetniejsze, pięknie się z zielenią uzupełniają.
Ale dobrze, że zajrzałam właśnie teraz i napotkałam Twój wpis. Ślemy uściski
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Pszczelarnia 17:33, 29 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
kamila66 napisał(a)



Śliczne (te lawendy w białych koszykach też) i ogród bardzo zmężniał.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Rumianka 18:11, 29 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Czy ja dobrze trafiłam??? Czy to ten sam ogród? Tak wszystkie rośliny "wydoroślały"...Jest pięknie Kamila, zrobiło się cudnie bajkowo...Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
kamila66 18:51, 29 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Wendy79 napisał(a)
Ależ Ci ogród "dorośleje". Piękne róże, szczególnie wpadła mi w oko ta ciemna, przy wejściu, bo takiego koloru szukam do siebie na wymiankę innej. I cudowne lilie wypatrzyłam. Cegła i drewno, z roku na rok szlachetniejsze, pięknie się z zielenią uzupełniają.
Ale dobrze, że zajrzałam właśnie teraz i napotkałam Twój wpis. Ślemy uściski

Agnieszka uwielbiam róże ale denerwuje mnie, że nie trzymają się "swojej" wysokości zwłaszcza jesienne przyrosty. Róża przy wejściu to Ascot ona jest piękna
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 19:02, 29 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Pszczelarnia napisał(a)



Śliczne (te lawendy w białych koszykach też) i ogród bardzo zmężniał.

Dziękuję. Ewa ta wydmuszka to pęknięty wazon, dostał drugie życie
Lawendy w koszach stały do zeszłego tygodnia
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 19:07, 29 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Rumianka napisał(a)
Czy ja dobrze trafiłam??? Czy to ten sam ogród? Tak wszystkie rośliny "wydoroślały"...Jest pięknie Kamila, zrobiło się cudnie bajkowo...Pozdrawiam.

Runianko dziękuję. To wszystko rośnie w tempie turbo. Rośliny są tak mocne, że nie wpuszczają chwastów, panoszy się tylko szczawik na obrzeżach rabat.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
ElzbietaFranka 23:19, 29 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
kamila66 napisał(a)
Zajrzałam i pomyślałam, że powinnam pokazać oflisowy 2020. Czasami do Was zaglądam z tęsknoty, nie piszę ale pamiętam.




Witam i ja nie wiem czy byłam ale sporo obejrzałam

Piękny ogród dużo wszystkiego traw i róż. To fakt, że ten rok to nie był dla róż deszcze przynajmniej u mnie pierwsze i drugie kwitnienie zrobiły swoje. Sporo krzaków nawet nie zdążyli rozwinąć kwiatów.
U ciebie nie widać aby różom było źle pięknie kwitną soczysta zieleń.
Bardzo ładnie masz podoba mi się.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies