Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

antracyt 18:36, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
kamila66 napisał(a)

Zuzanna to płytka kałuża kamienie wrzucone do środka mają służyć ptakom i owadom. Kupiłam dość tanią folię w ogrodniczym, złożyłam na 4 i wyłożyłam kamieniami. Czyszczę wiosną a w ciągu roku przelewam wodą z węża


Poidło znajduje się w zagłębieniu przed dużym kamieniem, więc niewielkie

Czyli proste rozwiązanie łatwe do skopiowania
dzięki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
kamila66 18:37, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Rumianka napisał(a)

Znam ten ból, gdyż również w styczniu tego roku odeszła moja ukochana 15 letnia piesia Abra,,, Do tej pory nie mogę się pozbierać więc następnego pieska nie mam...A foteczki przecudne, ogród rozwinął "skrzydła" niesamowicie...

Rumianko obiecałam synowi, że jak Kaja odejdzie weźmiemy psa dopasowanego do jego wysokości. Wyżły to duże psy, a jeszcze jak były dwa to lepiej podczas "galopu" uciekać im z drogi . Aza to kasownik, mały niszczyciel, jeszcze nie wie co jej wolno a co nie. W domu kasuje koce, poduszki i moje ciuchy a w ogrodzie kopie dziury. Mam nadzieję, że z biegiem lat wyrośnie, ma ok 1,5 rok.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 18:39, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
antracyt napisał(a)

Czyli proste rozwiązanie łatwe do skopiowania
dzięki

Można kupić mini fontannę zasilaną promieniami słonecznymi aby był ruch wody, ale martwi mnie to, że będzie odstraszać ptaki a to dla nich ta sadzawka.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
antracyt 18:43, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
To już chyba wolałabym częściej przepłukiwać z węża
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:48, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
kamila66 napisał(a)

Rumianko obiecałam synowi, że jak Kaja odejdzie weźmiemy psa dopasowanego do jego wysokości. Wyżły to duże psy, a jeszcze jak były dwa to lepiej podczas "galopu" uciekać im z drogi . Aza to kasownik, mały niszczyciel, jeszcze nie wie co jej wolno a co nie. W domu kasuje koce, poduszki i moje ciuchy a w ogrodzie kopie dziury. Mam nadzieję, że z biegiem lat wyrośnie, ma ok 1,5 rok.

Po śmierci naszego poprzedniego psa następnego bardzo chciałam wyżła, ale najmłodsza latorośl bała się jeszcze wtedy tak wysokich psów. Wprawdzie wcześniej mieliśmy bulteriera i masa+siła nie była straszna, ale wzrost już tak. Dlatego ostatecznie trafiło na kundelka w typie wyżła i wzrostu większego teriera
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 19:30, 01 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Miałam Cię pytać gdzie druga sunia bo na fotkach Jej nie było, a tu taka historia
Ta druga może w końcu doceni, że ma dobry dom i przestanie niszczyć, może tak odreagowuje to co przeszła wcześniej....
Poidełko nie ważne jakich rozmiarów zawsze pożądane w ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kamila66 19:20, 02 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
antracyt napisał(a)

Po śmierci naszego poprzedniego psa następnego bardzo chciałam wyżła, ale najmłodsza latorośl bała się jeszcze wtedy tak wysokich psów. Wprawdzie wcześniej mieliśmy bulteriera i masa+siła nie była straszna, ale wzrost już tak. Dlatego ostatecznie trafiło na kundelka w typie wyżła i wzrostu większego teriera

Mimo wad które posiada jest bardzo miłym pieskiem Kubuś ją bardzo kocha szybko się zaaklimatyzowała z Moką i kotem . Kot przez dwa tygodnie puszył się jak sowa ale ostatecznie się przekonał, że nie ma zagrożenia
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 19:44, 02 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
sylwia_slomczewska napisał(a)
Miałam Cię pytać gdzie druga sunia bo na fotkach Jej nie było, a tu taka historia
Ta druga może w końcu doceni, że ma dobry dom i przestanie niszczyć, może tak odreagowuje to co przeszła wcześniej....
Poidełko nie ważne jakich rozmiarów zawsze pożądane w ogrodzie

Sylwia za Kają tęsknię i wspominam codziennie. Była z nami od początku kawał życia. Zachorowała na raka migdałka, dwie operacje ale przy drugiej nie udało się wyciąć całości i odrosło wszystko w 2 tygodnie. Nie mogłam pozwolić aby cierpiała, w dniu kiedy przestała jeść zadzwoniłam po weta Smutne
Dała mi dużo szczęścia i radości

____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
antracyt 20:09, 02 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Och te wyżle oczy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
kamila66 21:36, 02 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
antracyt napisał(a)
Och te wyżle oczy

Zuzanna jak braliśmy ją ze schronu nie wyglądała na wyżła. Kości obciągnięte skórą. Taka tam trafiła jak się porządnie najadła i urosła okazała się czarnym wyżłem szorstkowłosym Piękny mądry pies
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies