Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Oddam hosty

Pokaż wątki Pokaż posty

Oddam hosty

KAMILNOWICKI 15:54, 11 kwi 2017

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Witam czy można by przygarnąć jakieś szczepki które pozostały?
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Tess 17:51, 11 kwi 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Rosa napisał(a)
Osobie ubogiej (...) oddam


Poniżej jakiego poziomu dochodu osoba jest uboga? I jak należy go udokumentować?


____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Rosa 07:29, 12 kwi 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Tess napisał(a)


Poniżej jakiego poziomu dochodu osoba jest uboga? I jak należy go udokumentować?



Gdybyś znała mój wątek wiedziałabyś z jakim mozołem i jak powoli tworze ogród. Kupuję nasiona, sieję i rozmnażam latami zakupione pojedyncze rośliny by mieć ich odpowiednią ilość, by wreszcie po kilku latach ciężkiej pracy i cierpliwości zacząć komponować ogród. Wiedząc to nie zadawałbyś powyższych pytań.
Jako ogrodnicy znamy ceny roślin a nie każdego stać, by wydać kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych na zakup dużej ilości roślin do ogrodu zakładanego od początku, by efekt był natychmiastowy.

Nie trzeba być rzeczoznawcą majątkowym i nic nie trzeba dokumentować, wystarczy mieć otwarte oczy i tak jak Mała Mi ma w podpisie ..."Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje"....

p.s. nie pracuję w urzędzie skarbowym i nie interesują mnie czyjeś dochody . Oczy mam już zdrowe i używam mózgu, serce resztę podpowie .
Tess 09:05, 12 kwi 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Rosa napisał(a)
(...) z jakim mozołem i jak powoli tworze ogród. Kupuję nasiona, sieję i rozmnażam latami zakupione pojedyncze rośliny by mieć ich odpowiednią ilość, by wreszcie po kilku latach ciężkiej pracy i cierpliwości zacząć komponować ogród. Wiedząc to nie zadawałbyś powyższych pytań.


Samochwała w kącie stała. Laurkę o sobie wszędzie, nawet tam, gdzie to ni przypiął ni wypiął. Ja (pracowita), ja (wytrwała), ja (oszczędna).

Wiele, bardzo wiele jest na O. osób, które działają dokładnie w ten sam sposób. Ale nie oprawiają się w laur

Rosa napisał(a)
Wiedząc to nie zadawałbyś powyższych pytań.

A niby dlaczego? Toż nie pytam, skąd masz nadwyżki, ani dlaczego je oddajesz (bo to oczywista oczywistość, wszyscy po jakimś czasie mamy ogrodowe nadwyżki, i chyba wszyscy je oddajemy - no, z wyjątkiem tych, co je sprzedają, także tu, na O.). Pytam jedynie, jak będziesz oceniać czy ktoś spełnia kryterium ubóstwa. No bo czyż osoba, będąca właścicielem nieruchomości zabudowanej domem jest wg Twoich kryteriów, uboga?

Wątek Twój przeczytałam. Z nadzieją, że będzie instruktażowy i inspirujący. Resztą pozostawiam bez komentarza.


Rosa napisał(a)
Nie trzeba być rzeczoznawcą majątkowym i nic nie trzeba dokumentować, wystarczy mieć otwarte oczy i tak jak Mała Mi ma w podpisie ..."Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje"....

p.s. nie pracuję w urzędzie skarbowym i nie interesują mnie czyjeś dochody . Oczy mam już zdrowe i używam mózgu, serce resztę podpowie .

No tak, prawie zapomniałam, że uważasz się za człowieka znającego się na wszystkim.
Można użyć mydła, a pomimo to się nie umyć (Mała Mi, bez obrazy).
Wolę inne: "Myślenie nie jest zabronione". Też zapożyczone.

A o empatii i szacunku do innych nikt nic na forum w podpisie nie ma?

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Rosa 09:55, 12 kwi 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
To nie samochwalstwo dla mnie to raczej wyczyn, to co robię!
Dodam jeszcze MYŚLENIE NIE BOLI.
Ten podpis mi pasował do kontekstu i go zacytowałam .
Owszem, na wielu rzeczach znam się, nawet na bardzo wielu i to w różnych dziedzinach, jeśli będziesz potrzebowała pomocy i rady, napisz . Przykro, że pamięć już Cię zawodzi .
Jak się chcesz czepiać i kłócić to proszę bardzo, ale nie ze mną .
I tym wpisem kończę z Tobą wszelkie dyskusje.
Tess 10:27, 12 kwi 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Rosa napisał(a)
To nie samochwalstwo dla mnie to raczej wyczyn, to co robię!

Część druga tego zdania potwierdza jednak, że samochwalstwo
Rosa napisał(a)

Dodam jeszcze MYŚLENIE NIE BOLI.

Zwracam uwagę, że cytowanie to nie to samo co stosowanie.
Na marginesie - pisanie wielkimi literami narusza pkt 7 regulaminu forum. Może warto by się z nim zapoznać? System zaznaczył ten tekst na czerwono, nie dało do myślenia?

Rosa napisał(a)
Ten podpis mi pasował do kontekstu i go zacytowałam .

No takie właśnie odniosłam wrażenie.

Rosa napisał(a)
Owszem, na wielu rzeczach znam się, nawet na bardzo wielu i to w różnych dziedzinach, jeśli będziesz potrzebowała pomocy i rady, napisz . Przykro, że pamięć już Cię zawodzi .


Samochwała w kącie stała
I proszę - bez insynuacji, że w czymś mi pomogłaś. Nie zdarzyło się i się nie zdarzy, bo pomoc i rady przyjmuję tylko od osób, które cenię.

Rosa napisał(a)
Jak się chcesz czepiać i kłócić to proszę bardzo, ale nie ze mną .
I tym wpisem kończę z Tobą wszelkie dyskusje.


A to szkoda.
Na serio - i pomyśleć, że chciałam tylko uzyskać odpowiedź, jakie kryteria trzeba spełnić, by być uznanym za osobę ubogą, tj. godną otrzymania za darmo roślinek.


____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Rosa 10:35, 12 kwi 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Tess napisał(a)

Część druga tego zdania potwierdza jednak, że samochwalstwo

__________________________________________________________________________________________________________________
Rosa 10:37, 12 kwi 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Tess napisał(a)

Część druga tego zdania potwierdza jednak, że samochwalstwo

to wiek i choroby .
Szafir 14:54, 12 kwi 2017

Dołączył: 21 mar 2017
Posty: 40
Tess napisał(a)


Samochwała w kącie stała. Laurkę o sobie wszędzie, nawet tam, gdzie to ni przypiął ni wypiął. Ja (pracowita), ja (wytrwała), ja (oszczędna).

Wiele, bardzo wiele jest na O. osób, które działają dokładnie w ten sam sposób. Ale nie oprawiają się w laur


A niby dlaczego? Toż nie pytam, skąd masz nadwyżki, ani dlaczego je oddajesz (bo to oczywista oczywistość, wszyscy po jakimś czasie mamy ogrodowe nadwyżki, i chyba wszyscy je oddajemy - no, z wyjątkiem tych, co je sprzedają, także tu, na O.). Pytam jedynie, jak będziesz oceniać czy ktoś spełnia kryterium ubóstwa. No bo czyż osoba, będąca właścicielem nieruchomości zabudowanej domem jest wg Twoich kryteriów, uboga?

Wątek Twój przeczytałam. Z nadzieją, że będzie instruktażowy i inspirujący. Resztą pozostawiam bez komentarza.



No tak, prawie zapomniałam, że uważasz się za człowieka znającego się na wszystkim.
Można użyć mydła, a pomimo to się nie umyć (Mała Mi, bez obrazy).
Wolę inne: "Myślenie nie jest zabronione". Też zapożyczone.

A o empatii i szacunku do innych nikt nic na forum w podpisie nie ma?


hmmm
Szafir 14:59, 12 kwi 2017

Dołączył: 21 mar 2017
Posty: 40
Tess napisał(a)

Część druga tego zdania potwierdza jednak, że samochwalstwo

Zwracam uwagę, że cytowanie to nie to samo co stosowanie.
Na marginesie - pisanie wielkimi literami narusza pkt 7 regulaminu forum. Może warto by się z nim zapoznać? System zaznaczył ten tekst na czerwono, nie dało do myślenia?


No takie właśnie odniosłam wrażenie.



Samochwała w kącie stała
I proszę - bez insynuacji, że w czymś mi pomogłaś. Nie zdarzyło się i się nie zdarzy, bo pomoc i rady przyjmuję tylko od osób, które cenię.



A to szkoda.
Na serio - i pomyśleć, że chciałam tylko uzyskać odpowiedź, jakie kryteria trzeba spełnić, by być uznanym za osobę ubogą, tj. godną otrzymania za darmo roślinek.




Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies