Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Oddam hosty

Pokaż wątki Pokaż posty

Oddam hosty

Tess 15:55, 12 kwi 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Szafir napisał(a)


Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.

Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni

Jestem tu od pięciu lat, zna mnie wiele osób. A nick Szafir pojawił się 21 marca tego roku, w dodatku dziwnym trafem (sic!) wypowiadał się jedynie tylko w jednej sprawie, w której - notabene - mocno namieszała R.


Masz świadomość, że zgodnie z pkt 3 regulaminu forum możliwe jest posiadanie tylko jednego konta na forum?

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mary 16:02, 12 kwi 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Z mojego punktu widzenia pierwszym obraźliwym wpisem, który padł w tej dyskusji jest poniższy. Sugeruje, że druga strona nie używa mózgu.

Rosa napisał(a)

Nie trzeba być rzeczoznawcą majątkowym i nic nie trzeba dokumentować, wystarczy mieć otwarte oczy i tak jak Mała Mi ma w podpisie ..."Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje"....

p.s. nie pracuję w urzędzie skarbowym i nie interesują mnie czyjeś dochody . Oczy mam już zdrowe i używam mózgu, serce resztę podpowie .


Moim zdaniem także pierwotny wpis Rosy o oddaniu host jest niefortunny. Aby otrzymać od Rosy hosty trzeba się samookreślić jako osoba uboga. Moim zdaniem to brak taktu.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
anka_ 16:16, 12 kwi 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mary napisał(a)
Moim zdaniem także pierwotny wpis Rosy o oddaniu host jest niefortunny. Aby otrzymać od Rosy hosty trzeba się samookreślić jako osoba uboga. Moim zdaniem to brak taktu.
Można by to ująć bardziej dosadnie... I piszę to jako osoba posiadająca w swoim ogrodzie wiele roślin otrzymanych dzięki Wielkiemu Sercu ludzi z forum.

I szkoda tylko, że pierwszy wpis Tess w tym temacie nie dał do myślenia i nie skłonił do zmiany formy 'oferty', tylko wywołał taką burzę....
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies