Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród MUZY

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród MUZY

MUZA 20:29, 26 lut 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
ag_zie napisał(a)
Potwierdzam! Mój syn pomagał w warzywach a później zjadał bez problemu np natkę pietruszki, koperek i ....szczypiorek! wszyscy byli pod wrażeniem a dzieci znajomych jak do nas przyjechały i Michał zaproponował im przekąskę to pobiegły do rodziców krzycząc "mamo on zielsko je! A my też możemy!?!" a później wszystkie się zajadały
Będzie smacznie u Ciebie - niektórych warzyw to nie znam - skorzonera i brukiew i gąbczak ...

Agniesiu te ostatnie warzywka to dla mnie tez premiera w warzywniku i jeszcze mam sałatę łodygową o której nawet wcześniej nie słyszałam w zdrowe warzywka warto inwestowac i dzieciaczki od małego uczyć zdrowej uprawy warzywek
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Jana 20:48, 26 lut 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
super zakupy do czego wykorzystujesz jarmuż? koktajl? bo u mnie za nic go nie chcą....
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
MUZA 21:50, 26 lut 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Jana napisał(a)
super zakupy do czego wykorzystujesz jarmuż? koktajl? bo u mnie za nic go nie chcą....

Najczęściej robię duszony z czosnkiem tak jak szpinak i przemycam w zapiekankach i sałatkach i głośno zachwalam ileż to on ma witamin i minerałów i jakoś zajadają
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
ag_zie 11:50, 27 lut 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Ja też jarmuż kupiłam - pierwszy raz będzie u mnie gościł. Zobaczymy czy go polubimy
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
MUZA 16:34, 27 lut 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
ag_zie napisał(a)
Ja też jarmuż kupiłam - pierwszy raz będzie u mnie gościł. Zobaczymy czy go polubimy

A ja z ciekawości kupiłam jarmuż purpurowy odmiany Scarlet i ciekawe czy smakuje inaczej niż zielony bo wygląda na pewno pięknie
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
MUZA 19:47, 01 mar 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
U mnie od wczoraj śnieg sypie niemiłosiernie,za oknem krajobraz bajkowy każda gałązka oblepiona śniegiem
moje ciemierniki pod śniegiem, więc zaczęłam haftować...
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
blyxa 19:48, 01 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Przyszłam z rewizytą i od progu krzyczę, ze jarmuż najlepszy jest jako chipsy. Coś niesamowitego, jaka to dobra i zdrowa przekąska. Polecam

Teraz za to mam 500 gram w lodówce i się czaję aby zupę spróbować. Ciekawe czy będzie zjadliwa

Widzę, że nasiona do warzywniaka kupione. Ja jestem na etapie dumania co i jak posadzić i tez lada dzień pobiegnę do sklepu
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Dominika11 19:50, 01 mar 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
czasem przez śnieg piękne dzieła powstają
śliczne
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
MUZA 20:06, 01 mar 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
blyxa napisał(a)
Przyszłam z rewizytą i od progu krzyczę, ze jarmuż najlepszy jest jako chipsy. Coś niesamowitego, jaka to dobra i zdrowa przekąska. Polecam

Teraz za to mam 500 gram w lodówce i się czaję aby zupę spróbować. Ciekawe czy będzie zjadliwa

Widzę, że nasiona do warzywniaka kupione. Ja jestem na etapie dumania co i jak posadzić i tez lada dzień pobiegnę do sklepu

Świetnie o chipsach nie słyszałam i na pewno wypróbuję
mamy już marzec a ja nie wiem kiedy będzie można wejść do ogrodu juz przed śniegiem było okropnie mokro a teraz to będzie prawdziwe bagienko
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
MUZA 20:13, 01 mar 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Dominika11 napisał(a)
czasem przez śnieg piękne dzieła powstają
śliczne

To tak z tęsknoty za kwiatami popracować w ogrodzie nie mam szans więc chociaż tyle
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies