Ale dawno mnie nie było.
Nadrobiłam wiosenne zaległości/
Czytam, że borykałaś się z suszą.
Jak jest teraz?
U mnie też wtedy nie padało całymi tygodniami.
Ale od 2 tygodni pada sporo.
Cieszę sie, bo upały się zapowiadają na dłużej.
A u Ciebie, mimo, że ogród nie podlewany, wygląda rewelacyjnie dobrze.
I oby tak dalej
____________________
Gosia
Margo2
Ogródek Gosi