Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam ! » Edycja postu

To tu- to tam- łopatkę mam !

GingerO 08:50, 06 cze 2026

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 449
Haniu!
____________________
Ola
Margo2 21:51, 21 cze 2026


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Ale dawno mnie nie było.
Nadrobiłam wiosenne zaległości/
Czytam, że borykałaś się z suszą.
Jak jest teraz?
U mnie też wtedy nie padało całymi tygodniami.
Ale od 2 tygodni pada sporo.
Cieszę sie, bo upały się zapowiadają na dłużej.
A u Ciebie, mimo, że ogród nie podlewany, wygląda rewelacyjnie dobrze.
I oby tak dalej
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies