Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam ! » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Brzozowadzie... 11:55, 02 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haniu miła Ależ miałam przyjemność w oglądaniu Twojego podsumowania! Lubię wracać do Twojego ogrodu. I baardzo lubię Twoje przemyślenia Potrafisz zachować godny naśladowania umiar, takt i dyskretną powściągliwość. A ja przy swoim emocjonalnym podejściu do życia zawsze podświadomie szukam osób z innego bieguna
Piękne życzenia napisała Ci Anula, więc dołączam się do nich - zdrowia, deszczu i dystansu do rzeczy trudnych w odpowiednich proporcjach Ci życzę Fajnie, że Cię tu znalazłam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 16:46, 02 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
makadamia napisał(a)
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Masz taki piękny, całoroczny ogród - oby dalej cieszył.


Dziękuję za życzenia

Ogród zmienia się jak w kalejdoskopie.
Wczoraj po południu






i dzisiaj



____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 16:51, 02 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
mikina34 napisał(a)

Wkopałam też kolejny karmnik i takim miłym akcentem zakończyłam 2018.
Konkluzja po spektaklu - muszę nabyć ciemierniki.
PS. zadołowany mały krzaczek bzu puścił listki


Odwzajemniam noworoczne ciepłe myśli. Oby Ci się darzyło na wszystkich frontach.
Ciemierników też chciałabym więcej. Próbuje pozyskiwać z siewek, ale to długotrwałe jest.
W sylwestra kosy opędzlowały ostatnie rajskie jabłuszka z Oli. Wiąz stracił wreszcie listki, a na rozrost młodego lilaka tez czekam.
Serdeczności!

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 16:56, 02 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Brzozowa Agatko, oniemiałam i słów zbrakło. Dołożę starań, aby sprostać temu, o czym tak pięknie napisałaś. Pozdrawiam serdecznie i ciepłe noworoczne myśli ślę. Oby nam się udał ten 2019 rok.

A tymczasem zawiewa i zadyma. Z lekkim niepokojem myślę o stanie dróg.







____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Pszczelarnia 18:20, 03 sty 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Szklankę zawsze widzę do połowy pełną, ale ogród bardziej związany jest z moją podświadomością. W miarę logicznie zaplanowany, ale zupełnie niechcący pojawiły się romantyczne efekty działań. A we wszystkich badaniach wychodzi mi umiłowanie do konkretu, pragmatyzmu i logiczności.


A to się robi jakieś badania ph podświadomości?

Dlaczego ucho - Twoje logiczne frazy dobrze wybrzmiewają. Coś jak język Cezara - wzór do naśladowania dla wielu.

Obejrzałam przegląd roku - czy wymieniałaś Swoją najbardziej ulubioną roślinę?


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:34, 03 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Pszczelarnia napisał(a)


A to się robi jakieś badania ph podświadomości?

Dlaczego ucho - Twoje logiczne frazy dobrze wybrzmiewają. Coś jak język Cezara - wzór do naśladowania dla wielu.

Obejrzałam przegląd roku - czy wymieniałaś Swoją najbardziej ulubioną roślinę?


Testowałam tylko swoją świadomość. Skoro skłonności do romantycznych zrywów w badaniach nie stwierdzono, to wysnułam wniosek, że takowe są wynikiem ewentualnego działania sił nie w pełni świadomych.

Logiczne frazy

A wiesz, że nigdy się nie zastanawiałam, którą to roślinę uczynić ulubioną. To pewnie przez to widzenie "plamami".
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mikina34 11:18, 04 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)




Dzięki Haniu
Twoje widoczki niby zimowe a jednak bardzo kolorowe, widać teraz, że dobrą robotę robią krzewy i wysokie trawy.
Az żal deptać ten biały dywanik , najlepiej "machnąć" aniołka
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Wiolka5_7 12:54, 04 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20627
Świetny przegląd roku w ogrodzie Haniu
Twój ogród pięknie wygląda o każdej porze roku
A żywopłot cisowy super przytył przez sezon a podobno cisy wolno rosną
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ryska 20:06, 05 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Haniu mistrzowsko zaplanowałaś i obsadziłaś ogród. Jest atrakcyjny cały rok.
Trochę uśmiałam się z lekkości pióra w opisie sąsiedztwa. Sam fakt już mało śmieszny, wiem co mówię, moja siostra ma taki sam styl, nawet te rolety " wiecznie opuszczone oprócz czasu Świąt bo mają wpadać te ruchome obrazki z wyświetlacza".
Udanego 2019
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 14:36, 06 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
mikina34 napisał(a)

Dzięki Haniu
Twoje widoczki niby zimowe a jednak bardzo kolorowe, widać teraz, że dobrą robotę robią krzewy i wysokie trawy.
Az żal deptać ten biały dywanik , najlepiej "machnąć" aniołka


Wczoraj wszystko zniknęło w mgnieniu oka. Wraz z padającym deszczem.
A dzisiaj to ewentualnie orła można wywinąć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies