Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Hortensja Limelight i inne odmiany

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensja Limelight i inne odmiany

KAMILNOWICKI 07:20, 05 sty 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Witam czy moglibyscie mnie uraczyć patyczkami z cięcia swoich hortensji? Zalezy mi głównie na limelight jakby sie udalo z 20 patyczków. Jeśli macie inne ciekawe odmiany to tez chętnie przytulę a ja je sobie ukorzeniew chwili obecnej mam tardive i vanile f.

Z góry dzięki

Przenosze tutaj tamten watek jakis cichy
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Gardenarium 07:25, 05 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wątek jest jakiś cichy bo siarczyste mrozy i to nie pora na uraczenie patyczkami. O patyczki pytaj w porze cięcia hortensji. Każdy tnie i jeśli ktoś będzie chciał użyczyć, to na pewno napisze. Powtarzanie wątku w różnych działach nie wywoła efektu, bo po prostu nikt teraz patyków nie ma.

Ponieważ nie oddajesz, a chcesz przyjąć, ten wątek zamykam i zapraszam do tamtego, wcześniej utworzonego. Licznik opdsłon pokazuje 22 odsłony, więc ktoś jednak zagląda, ale jak wspomniałam - nie jest to pora rozmnażania hortensji.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/6381-hortensja-limelight-i-inne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies