Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

mmonnicca_mK 09:34, 24 lip 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Makao_J napisał(a)

WItam! Trafiłam do Ciebie w ramach poszukiwań zestawienia seslerii z tawułą i... zostałam na dłużej ogród piekny, zachwycający!!! Ale wracając do tego zestawienia podpowiedz mi proszę jaką średnicę mają tutaj kulki tawuł i na jaką wysokość rośnie Ci sesleria? Jaką masz glebę? bo u mnie ciężka glina i obawiam się że sporo piasku będę musiała dosypać, żeby sesleria u mnie zechciała rosnąć...
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
MirellaB 09:35, 24 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Makao_J napisał(a)
Mirella dzięki za fotkę. Choć kawałek Twojego ogrodu zobaczyłam.

Masz położoną taką kostkę jak ja chcę położyć (wymienić istniejącą).
Super masz rabaty.
Ja niestety mogę tylko poprawiać to co mam. Nie zrobię od nowa wszystkiego ale nowe kolejne rabaty, które robię już są w takim stylu spokojnym co Ty masz. Przynajmniej miejscami mam spokojniej.

Pokażasz więcej swojego ogrodu czy jeszcze nie?

Ps. Czy dobrze widzę? Masz tam basen?

Cieszę się, że pokazałam

Kostka prezentuje się bardzo ładnie. Mamy jeszcze ja zaimpregnowaną preparatem, który wydobywa bardziej kolor.

Jesteśmy w swoich wątkach (moim już nieaktualnym) od początku. Znam Twój ogród bardzo dobrze. Duże zmiany poczyniłaś tak jak ja. Masz bardzo ładnie i będzie jeszcze ładniej

Sama nie wiem czy założyć nowy wątek. Takie bycie na forum to zobowiązanie wobec innych. Nie zawsze mam czas i chęci pisać. Zresztą co ja mam wiele pokazać - ciągle bym pokazywała to samo, bo nic się już u mnie nie zmieni.

Tak mamy wkopany basen. Jestem z niego super zadowolona
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dominika11 09:38, 24 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MirellaB napisał(a)
Kostka prezentuje się bardzo ładnie. Mamy jeszcze ja zaimpregnowaną preparatem, który wydobywa bardziej kolor.
tez będziemy chyba impregnowac kostkę, własnie ze względu na wydobycie tego koloru - czyli polecasz ten zabieg ???

a basenik to super, w ogóle ogród bajka Mirelko - kilka lat wprawy i prosze jakie poczynania
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kasya 10:06, 24 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42191
MirellaB napisał(a)

Cieszę się, że pokazałam

Kostka prezentuje się bardzo ładnie. Mamy jeszcze ja zaimpregnowaną preparatem, który wydobywa bardziej kolor.

Jesteśmy w swoich wątkach (moim już nieaktualnym) od początku. Znam Twój ogród bardzo dobrze. Duże zmiany poczyniłaś tak jak ja. Masz bardzo ładnie i będzie jeszcze ładniej

Sama nie wiem czy założyć nowy wątek. Takie bycie na forum to zobowiązanie wobec innych. Nie zawsze mam czas i chęci pisać. Zresztą co ja mam wiele pokazać - ciągle bym pokazywała to samo, bo nic się już u mnie nie zmieni.

Tak mamy wkopany basen. Jestem z niego super zadowolona

Załóż koniecznie wątek i chociaż po kilka fotek z każdego miesiąca
Ogrod żyje i się zmienia czy chcesz czy nie
Czy masz całkiem nowa dzialke ? Ile m2 pokaz więcej
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
MirellaB 10:10, 24 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kasya hmmmm to dałaś mi do myślenia z wątkiem

Tak nowa działka, mniejszy ogród od poprzedniego ma 750 metrów
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasya 10:12, 24 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42191
MirellaB napisał(a)
Kasya hmmmm to dałaś mi do myślenia z wątkiem

Tak nowa działka, mniejszy ogród od poprzedniego ma 750 metrów

O to tak jak mój i tez mam basen ...ale u mnie dżungla
Prawda, Aniu ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Dominika11 10:17, 24 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MirellaB napisał(a)
Kasya hmmmm to dałaś mi do myślenia z wątkiem

Tak nowa działka, mniejszy ogród od poprzedniego ma 750 metrów
zakładaj watek i dawaj fotki - a co mi tam najwyżej złapię doła przed urlopem, może będę miała większy zapał do pracy u siebie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Makao_J 11:56, 24 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
MirellaB napisał(a)
Kasya hmmmm to dałaś mi do myślenia z wątkiem

Tak nowa działka, mniejszy ogród od poprzedniego ma 750 metrów

Mirella tu nie chodzi o nabijanie stron.
Choć niektóre wątki pędzą strasznie bo są prowadzone różne rozmowy (czasem nie koniecznie na temat ogrodu).

Ja osobiście wolę oglądać zdjęcia. Bo to one mówią najwięcej. Dlatego ja wklejam ich dużo.
Skoro masz skończony ogród to tym bardziej jest o czym rozmawiać bo rośliny już się zadomowiły. Nie musisz eksperymentować, zmieniać, przesadzać, pytać o opinię.
Po prostu tylko się chwalisz co osiągnęłaś.

Zazdroszczę tego że masz skończony ogród. Właśnie dla takich ogrodów jest tu miejsce. Bo to one są największą inspiracją. Pewniakiem.
A Ty instruktorką więc załóż wątek.

Muszę basen zobaczyć.

____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 11:58, 24 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kasya napisał(a)

O to tak jak mój i tez mam basen ...ale u mnie dżungla
Prawda, Aniu ?

Prawda, prawda. Masz dżunglę z basenem.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
MirellaB 13:10, 24 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przemyślę temat założenia wątku Ja też najbardziej lubię oglądać zdjęcia, a te tematy nie związane z ogrodem mnie irytują.

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies