Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

hanka_andrus 20:53, 16 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Izabelko, spierać się nie będę. Zobaczymy jak zakwitnie, A ten kieł, to pęd kwiatowy rabarbaru, zresztą bardzo ładny.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:07, 16 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
To zielone chyba czosnki, a "czerwone mózgi" to rabarbar. Jak coś Tobie nie pasuje w tym miejscu, zawsze możesz roślinki przepraszać z dużą ilością ziemi wsadzić w inne. Przeważnie po kwiatach się poznaje co jest co, bo liście niektórych są podobne.

tak Haniu wiem ale dziś za wiele czasu nie mialam by przesadzać swoje ,piorytetem było to by Twoje wiosenne kwiatki posadzić-to dziś było dla mnie na wagę złota
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 21:25, 16 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Ok-organizuję zawody. Izunia - Hania
Jeśli się okaże że to narcyzy to Izunia wygrywa,a jeśli to będzie czosnek to Hania wygrywa
nagroda będzie taka że ta osoba co określiła to dostaje przesyłkę do domu cebulki co sama określała ,i oczywŚicie nie zapomina o fotach tu.WCHODZICIE DO ZABAWY ?????????
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 21:46, 16 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bawić się zawsze można! Szczególnie w ogrodzie! Jestem za, z tym, że ja, nawet jak wygram, z przesyłki rezygnuję, mam tych roślin tyle, że już zaczynam się pozbywać, a nie przygarniać.
Dziś wywaliłam krzak floksa szydlastego, Zrodził się pomysł na miejsce dla dalii. Może ślimaki mi jej nie zjedzą.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 22:06, 16 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Bawić się zawsze można! Szczególnie w ogrodzie! Jestem za, z tym, że ja, nawet jak wygram, z przesyłki rezygnuję, mam tych roślin tyle, że już zaczynam się pozbywać, a nie przygarniać.
Dziś wywaliłam krzak floksa szydlastego, Zrodził się pomysł na miejsce dla dalii. Może ślimaki mi jej nie zjedzą.

ech Haniu no szkoda troszku
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 22:11, 16 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Czekam na Twój powrót z ogrodu! I na zdjątka Marzanny!

Pamiętałam o Marzannie prrroooszeeeee
taka jakaś wyszła
najwięcej kłopotu było z kapeluszem heh ale wyszło tak



____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 22:45, 16 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Cudowna! Nie wstyd było z taką się prezentować! I co? Pierwsze miejsce?
Ps. Prawie do mnie podobna, tylko laseczki jej brakuje! Hi, hi!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 23:00, 16 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Cudowna! Nie wstyd było z taką się prezentować! I co? Pierwsze miejsce?
Ps. Prawie do mnie podobna, tylko laseczki jej brakuje! Hi, hi!

okaże sie po konkursie
Haniu jaka do ciebie podobna?-jedynie z oczu i uśmiechu szczerego ,z włosów ni dy rydy bo Ty zaś masz gęstsze włosy niż ona HAHAHA ,a i laseczkę ma miedzy nogami a nie z boku nie widzisz?hA HA HA
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Hana75 23:03, 16 mar 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Marzanna bardzo ładna, właściwie wiosenna a nie zimowa.
W naszym przedszkolu dzieci z paniami robią Marzanny i jedną na placyku przy przedszkolu palą. Śpiewają przy tym piosenki o odejściu zimy i przywołujące wiosnę
Co do chomikowania różnych roślinek,
to wszystko zależy od tego, jak długo mamy działkę. Pamiętam, że jak kupiliśmy działkę to wszystko było do zagospodarowania. Brałam jak leciało
Teraz, trochę pod wpływem Ogrodowiska, zmienił mi się gust i "chciejstwo".
Marzy mi się ogródek "muśnięty Prowansją"
Zobaczymy co z tego wyniknie, bo z wielu rzeczy i roślin muszę zrezygnować, z racji tego, że działka jest z dala od domu.
Zmykam,
dobrej nocki
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
hanka_andrus 23:06, 16 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Laseczka między nogami, ha, ha, ha! To może ona Laskowska z domu? No fakt! Włosów ciut mniej! Ale kapelusz! Dla mnie bomba, mieniamy się?
A te wstążki w łapkach, Niczym girlsa ze stadionu!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies