Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Basilikum 20:05, 28 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
super gwiazdy tez bombkami mam na mysli
no papierowa tez
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
violka171 21:20, 04 gru 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Ogród śpi,jedynie ptaszki buszują i są zdane na człowieka
Długą drogę przechodzimy z remontem,zdązyliśmy się wiele razy pokłócić i pogodzić



kładę płytki pierwszy raz-tzn poprawiam po wielu bojach jakieś dwa tyg temu












kontrola jakości ha ha



____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 21:31, 04 gru 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
W ten weekend bawiłam się w malarza i picassa,musiałam Bogdana przekonać że musi być inny kolor w jadalni,upierał się inaczej puki nie zobaczył mojego koloru,przez jego upartość walczyłam do 2 w nocy na 20 metrach z doborem farb,a i tak wyszło ze mialam rację wrrrr


to moj plan


a tu sie musialam bawić w picassa dla Bogdana




Jak malować to wszystko





Między malowaniem znalazłam czas dla P.Edka zdradzę po cichu-zabrał się za rzezbienie









____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
boguslaw_grz... 22:10, 04 gru 2017

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
..
boguslaw_grz... 22:13, 04 gru 2017

Dołączył: 14 mar 2016
Posty: 257
....
violka171 22:36, 04 gru 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
boguslaw_grzybowski napisał(a)
....

musiałam edytować na prośbę Bogdana ,wczytał zdjęcia nie adekwatne do sytuacji-za bardzo sie pospieszył,i dałam kropki bo nie wiedział na co ma zmienić,nie ważne

____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 22:41, 04 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bardzo piękne zdjęcie P.Edwarda z Krasnalką! Wzruszyłam się. Bardzo, bardzo. POwiedzcie Panu, że ma bardzo ładne oczy! Błękitne, jak te dwa morza!

Violu, chryzantemka też jest urocza, zwłaszcza w grudniu po południu!

Cieszę się, że Was widzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
sylwia_slomc... 22:49, 04 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Kurcze Violus Ty jesteś kopalnia talentów wielu. Kobieta pracująca" Żadnej pracy się nie boisz"
Pan Edek szczęściarz , że na takich sąsiadów trafił. Ciekawe co wyrzeźbi....może dekoracje do ogrodu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
violka171 23:10, 04 gru 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Bardzo piękne zdjęcie P.Edwarda z Krasnalką! Wzruszyłam się. Bardzo, bardzo. POwiedzcie Panu, że ma bardzo ładne oczy! Błękitne, jak te dwa morza!

Violu, chryzantemka też jest urocza, zwłaszcza w grudniu po południu!

Cieszę się, że Was widzę.

nie wiem czy zdołam to przekazać P.Edkowi,nie wiem czy nie zaleję się łzami,cały czas próbuję nie wybuchnąć płaczem będąc w Hospicjum,obiecuję że postaram się Haniu
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 23:17, 04 gru 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze Violus Ty jesteś kopalnia talentów wielu. Kobieta pracująca" Żadnej pracy się nie boisz"
Pan Edek szczęściarz , że na takich sąsiadów trafił. Ciekawe co wyrzeźbi....może dekoracje do ogrodu

e tam jaka tam kopalnia talentów,przecież całe życie człowiek się uczy metodą prób i błędów.
Co do P.Edka ,nie wiem co wyrzezbi-ja się cieszę ze ma jakieś zajęcie tam,że się zabrał za to,że odgania myśli-że się nie poddał,przecież zawsze jest nadzieja
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies