Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 21:31, 09 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
A to moje "łupy" przywiezione z targów w Kalsku. W moim rejonie to ulubione miejsce dla takich "szurniętych" jak ja. Organizowane są zawsze w pierwszą niedzielę czerwca i zawsze zaskakują nowościami.



____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 21:40, 09 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Cud następny - juki. Może same w sobie nie są oryginalne ale to że w ogóle żyją to już takie oczywiste wcale nie jest. Otóż jak wspomniałam wcześniej często dostaję kwiaty od sąsiadek. Jedna z nich w pewnym momencie uparła się że mam sobie wykopać u niej juki bo ona czuje że niedługo umrze. Nic nie dały moje argumenty że jest sierpień i ponad 30 stopni w cieniu, i że ja nie mam miejsca bo przecież nie mam jeszcze ogrodu... A gdzie tam... Wykopałam te juki dla świętego spokoju i ratowałam jak mogłam.... Oczywiście wszystkie pomdlały, pożółkły.. A nagle pewnego dnia zobaczyłam że wstały i zaczynają rosnąć. W następnym roku zakwitły koncertowo. Oczywiście nie muszę dodawać że sąsiadka też miewa się całkiem dobrze

____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 21:44, 09 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Danusiu przepraszam bardzo za naruszenie. Tak napisałam bo mi sie zrymowało. Już oczywiście zmieniam.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Makao_J 22:44, 09 lut 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Popracuj jeszcze Basiu nad podpisem. Ściąga na str 1 Twojego wątku.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
BasiaLT 08:10, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Wczoraj w ferworze dodawania zdjęć wysypał mi się komputer. Dziekuję za miłe powitanie. Makao_J już zaglądam do postu i poprawiam podpis. Dziekuję za rady.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 08:37, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Alleluja !!! Chyba mi się udało Bardzo dziekuję Aniu za instrukcję
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 08:40, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Jana napisał(a)
piękna wiosna witaj

To są zdjęcia z zeszłego roku. Niestety do tegorocznych treba jeszcze trochę poczekać.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 08:44, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasik napisał(a)
Jak miło powitać Ciebie Basiu, tym bardziej że jesteśmy sąsiadkami.

A ogród powstanie zanim się spostrzeżesz, trzeba tylko troszkę cierpliwości.


Witaj Kasiu mi róznież bardzo miło spotkać kogoś z moich okolic Zawsze to większa szansa na spotkanie i omówienie problemów z roślinami "na żywo" np. przy kawusi.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 10:18, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Lato trwało w najlepsze. Miło było patrzeć jak wszsytko się rozrasta.


____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 10:29, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Bratki bardzo długo się trzymały ale ich czas minoł. Zostały zastąpione przez rozwar. Nie był to w pełni udany pomysł. Rozwar kwitnie bardzo ładnie ale krótko. Kwiaty trzymały się tylko jeden dzien. Wprawdzie zaraz pojawiały się następne ale i tak nie byłam zadowolona. Za to jesienią bardzo ładnie przebarwiły mu się liście.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies