Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 15:09, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Asiu bedę dążyć do tego ze wszystkich sił... nawet kosztem kupowania mniejszej ilości butów a przecież to wyrzeczenie wcale nie jest takie łatwe a tak na poważnie to ogrom pracy przede mną sprawa z jednej strony chęć działania a z drugiej "witki opadają"... W tym tygodniu miałam znowu wizytę saren w ogrodzie. Tym razem zżarły mi żurawki, posłonki i dąbrówki, mimo że były przykryte gałązkami świerka.... Ech... jak nie odbiją to kolejny nieplanowany wydatek...
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
roma2 18:20, 10 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Witam Cię Basiu! Sarenki u mnie tez ucztują. Zostawiam im krzaczki i całą resztę, opatulam młode drzewka, "wierzchem", ze tak powiem mogą wcinać, byle nie obgryzały pni (właściwie pienieczków ). No jeśli u Ciebie ściernisko, to co w Komendówce?
____________________
Komendówka
BasiaLT 20:53, 10 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
roma2 napisał(a)
Witam Cię Basiu! Sarenki u mnie tez ucztują. Zostawiam im krzaczki i całą resztę, opatulam młode drzewka, "wierzchem", ze tak powiem mogą wcinać, byle nie obgryzały pni (właściwie pienieczków ). No jeśli u Ciebie ściernisko, to co w Komendówce?


Przejrzałam Twoj wątek i widzę ogrom waszej pracy. Ale bylo warto bo pięknie wyszło
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 22:16, 11 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)


Witaj Kasiu mi róznież bardzo miło spotkać kogoś z moich okolic Zawsze to większa szansa na spotkanie i omówienie problemów z roślinami "na żywo" np. przy kawusi.


Sezon ogrodowy zaraz się rozpocznie, to i spotkania ogrodowiskowe również. No i ta kawa całkiem realna się staje.

Zapraszam. Może będziesz w Przytoku w szkółce? Do mnie to już rzut beretem
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 07:58, 12 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasiu... bardzo chetnie. Tak się składa że ja mieszkam w Przytoku, więc nawet nie bedzie potrzeby tym beretem za daleko rzucać
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AsiaK_Z 08:30, 12 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No proszę, ale fajnie. Jeden telefon, woda na kawę wstawiona i nim się zagotuje będziecie się widziały
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
BasiaLT 11:02, 12 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ja pierdziu... świat jest jednak mały ale się fajnie złozyło. I nie ukrywam że bardzo korzystnie dla mnie. Patrząc jak przepieknie Kasia i Grzesiu "odpicali" swój ogród bardzo chetnie skorzystam z rad osób bardziej doświadczonych
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 12:13, 12 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)
Kasiu... bardzo chetnie. Tak się składa że ja mieszkam w Przytoku, więc nawet nie bedzie potrzeby tym beretem za daleko rzucać


No a ja w Droszkowie
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 12:14, 12 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)
Ja pierdziu... świat jest jednak mały ale się fajnie złozyło. I nie ukrywam że bardzo korzystnie dla mnie. Patrząc jak przepieknie Kasia i Grzesiu "odpicali" swój ogród bardzo chetnie skorzystam z rad osób bardziej doświadczonych


A w naszym ogrodzie jeszcze moc pracy
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 14:22, 12 lut 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasiu w ogrodzie ZAWSZE jest coś do zrobienia. To jest po prostu niekończaca się historia. W jednym miejscu kosisz i pielisz a w drugim już za tobą rośnie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies